0

راه‌اندازي 2 مركز عرضه محصولات كانون پرورش فكري در قم

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

راه‌اندازي 2 مركز عرضه محصولات كانون پرورش فكري در قم

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم خبر داد:
راه‌اندازي 2 مركز عرضه محصولات كانون پرورش فكري در قم

خبرگزاري فارس: مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم گفت: دو مركز عرضه محصولات كانون در بوستان مهدي و نرگس در استان به منظور ارائه محصولات فرهنگي كانون راه‌اندازي شده است.

محمد مخلصي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: مخاطبان كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گروه سني شش تا 16 سال هستند كه فعاليت‌ها را به صورت غيرمستقيم و با استفاده از عناصري همانند كتاب، فيلم و سرگرمي‌هاي سازنده در راستاي غني‌سازي اوقات فراغت دريافت مي‌كنند.


وي با اشاره به فعاليت‌ كانون به عنوان يك ناشر ادامه داد: كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان به عنوان يك ناشر فعاليت كرده و به واسطه توليداتي مانند كتاب، انيميشن، فيلم و... فروشگاه‌هايي براي عرضه محصولات خود داير كرده است.


مخلصي خاطرنشان كرد: دو مركز عرضه محصولات در بوستان مهدي و نرگس در استان به منظور ارائه محصولات فرهنگي كانون راه‌اندازي شده است.


مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم در ادامه سخنان خود بيان داشت: با توجه به آسيب‌شناسي كه در مجموعه كانون در بخش نوجوان صورت گرفته است و همچنين متفاوت شدن نيازهاي مخاطبان نوجوان كانون، خدمات و فعاليت‌هاي مورد توجه اين قشر نيز بايد رشد يابد.


وي اذعان داشت: نيازهاي نوجوانان در حوزه رمان، طنز و فعاليت‌هاي متنوع فرهنگي و هنري بايد مورد اهتمام و توجه قرار گيرد تا از جذب نوجوانان به فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي نامناسب جلوگيري شود.


مخلصي با بيان اينكه فعاليت‌ها بايد متناسب با نياز مخاطبان باشد، يادآور شد: تجهيزات، رنگ‌آميزي و نوع فعاليت‌ها و محتواها بايد به‌گونه‌اي باشد تا بتواند در جذب گروه و قشر خاص نقش‌آفريني كند.


مدير كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان استان قم اذعان داشت: در حوزه كودك حضور دختران نسبت به پسران 60 به 40 است و اين نشان‌دهنده استقبال كودكان دختر از فعاليت‌هاي كانون است.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 29 اسفند 1389  12:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها