0

صعود پديده ساري به مسابقات نهايي دسته يك فوتبال نوجوانان

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

صعود پديده ساري به مسابقات نهايي دسته يك فوتبال نوجوانان

نسخه چاپي ارسال به دوستان
صعود پديده ساري به مسابقات نهايي دسته يك فوتبال نوجوانان

خبرگزاري فارس: تيم پديده ساري به مرحله نهايي مسابقات دسته يك فوتبال نوجوانان كشور صعود كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، تيم پديده ساري با 10 امتياز موفق شد از گروه خود به عنوان تيم نخست به مرحله نهايي راه يابد.


سرمربي پديده ساري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساري با اشاره به اينكه تيم پديده ساري با اقتدار به مرحله دوم اين رقابت‌ها صعود كرد، گفت: مسابقات مقدماتي و دور نخست اين رقابت‌ها با ميزباني تيم پديده ساري كه از بيستم اسفند آغاز شده بود شنبه شب به پايان رسيد و تيم‌هاي پديده ساري، پيشگامان مشهد و اتكا گلستان موفق شدند با امتيازات لازم به مرحله دوم صعود كنند.


علي شفاهي درباره تيم‌هاي شركت‌كننده در اين مسابقات افزود: تيم‌هاي استعداد درخشان آمل، متين بابل، پيشگامان مشهد، اتكا گلستان، سايپا مشهد و پديده ساري به عنوان شش تيم در گروه سوم اين رقابت‌ها بودند كه به ميزباني باشگاه پديده ساري به‌صورت دوره‌اي با هم مسابقه دادند.


وي درباره نتايج به دست آمده تيم پديده ساري گفت: اين تيم با سه پيروزي در برابر تيم‌هاي متين بابل، سايپا مشهد و استعداد درخشان آمل، يك تساوي در مقابل اتكا گلستان، يك شكست در برابر پيشگامان مشهد و با 10 امتياز و با تفاضل گل به علاوه پنج به‌عنوان تيم نخست راهي مرحله دوم و نهايي اين مسابقات شد.


شفاهي اظهار داشت: تيم‌هاي پيشگامان مشهد و اتكا گلستان نيز به ترتيب با 10 و 9 امتياز پس از تيم پديده ساري به عنوان تيم‌هاي دوم و سوم به دور دوم اين رقابت‌ها راه يافتند.


سرمربي پديده ساري درباره گروه‌هاي اين مسابقات گفت: مسابقات فوتبال دسته يك نوجوانان باشگاه‌هاي كشور در سه منطقه و با حضور 18 تيم به‌صورت دوره‌اي برگزار شد كه از هر گروه سه تيم به مرحله دوم و نهايي صعود كردند و در مرحله نهايي نيز به صورت متمركز با هم مسابقه مي‌دهند.


وي در پايان افزود: در حال حاضر فدراسيون زمان و مكان مرحله نهايي مسابقات فوتبال نوجوانان كشور را اعلام نكرد و بر اساس برنامه و پيشنهاد ميزباني كه از جانب 9 تيم به فدراسيون ارائه خواهد شد فدراسيون درباره ميزباني اين مسابقات تصميم گيري مي‌كند.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 29 اسفند 1389  10:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها