0

مذاکره آرسنال با بارسا برسرسسک

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

مذاکره آرسنال با بارسا برسرسسک

آرسن ونگر، مربي آرسنال در صحبتهايي با اسکاي سپورتس به اين نکته اشاره کرد که هيچ يک از ستاره هاي جوانش در پايان رقابتهاي اين فصل آرسنال را ترک نخواهد کرد و دست کم نهايت تلاشش را براي محقق ساختن اين اتفاق انجام خواهد داد.


 مربی فرانسوی آرسنال درمورد سسک فابرگاس هم صحبت کرد و گفت:« آرسنال به سسک نیاز خواهد داشت.حرفم را باور کنید، سسک بازیکن ویژه ای است؛ او استثنایی است و می خواهیم او را در تیممان داشته باشیم.»

  با وجودی که ونگراصلا نمی خواهد که سسک از تیمش برود، ولی مهمترین نکته خواسته و میل خود بازیکن و توافقی است که در پایان فصل گذشته به عمل آمده. تمام شایعات منتشره گویای آن است که سسک فابرگاس می خواهد به بارسلونایی که در رختکن آن تیم عمر فوتبالی اش را آغاز کرد بازگردد.

 از همین رو اکنون اطلاعات درز کرده از امیریتس آنقدر زیاد شده است که رسانه های انگلیسی در گزارشهایشان اعلام کرده اند که سران آرسنال مذاکرات برای انتقال سسک به رختکن بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستانی و با رقمی منطقی (در حدود 45 میلیون یورو) را آغاز کرده اند.

 سسک فصل گذشته به درخواست مربی اش برای ادامه حضور در رختکن آرسنال احترام گذاشت و در امیریتس ماند ولی به نظر می رسد که باید منتظر انتقال او به بارسلونا باشیم.

 گویا چند ماهی است که این ستاره اسپانیایی با سران بارسا به توافق رسیده و تنها به اندکی زمان برای توافقات نهایی سران دو باشگاه و بعد از آن رسمی شدن این انتقال نیاز است.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 28 اسفند 1389  5:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها