0

وزارت خارجه لبنان عليه اسرائيل شكايت مي‌كند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

وزارت خارجه لبنان عليه اسرائيل شكايت مي‌كند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در پي شناسايي سامانه جاسوسي صهيونيستي؛
وزارت خارجه لبنان عليه اسرائيل شكايت مي‌كند

خبرگزاري فارس: وزرات خارجه لبنان در پي شناسايي يك سامانه جاسوسي صهيونيستي در خاك اين كشور بار ديگر قصد دارد تا عليه اين رژيم به محافل بين‌المللي شكايت كند.

به گزارش فارس به نقل از "الانتقاد نت "، ادارات مربوطه در وزارت خارجه لبنان در حال آماده كردن شكايت‌نامه‌اي جديد عليه اسرائيل در پي افشاي يك سامانه جاسوسي صهيونيستي در جنوب اين كشور هستند.

بر اساس اين شكايت‌نامه اقدام اسرائيل در نصب اين سامانه در جنوب لبنان نقض آشكار تماميت ارضي لبنان و مشروعيت بين‌المللي از جمله قطعنامه 1701 سازمان ملل متحد است.

پيش از اين نيز بارها لبنان به صورت رسمي عليه تجاوزهاي مكرر رژيم صهيونيستي به خاك اين كشور و جاسوسي در آن به شوراي امنيت و ساير سازمان‌هاي بين‌المللي شكايت كرده كه اين شكايت‌ها همواره با سكوت محافل بين‌المللي مواجه شده است.

مديريت رادار در ارتش لبنان با صدور بيانيه‌اي اعلام كرد كه يك يگان تخصصي ارتش ديروز بعد از دريافت اطلاعات مربوط از طريق عناصر مقاومت لبنان، يك سامانه جاسوسي و تصويربرداري كه دشمن صهيونيستي در لبنان كار گذاشته بود، را شناسايي كرده است.

بر اساس اين گزارش اين سامانه به صورت يك صخره در منطقه "شمع " واقع در نزديكي صور بوده است، اين دستگاه صهيونيستي از پنج بخش تشكيل شده است كه دستگاه تصويربرداري، دستگاه ارسال تصاوير، دستگاه دريافت اطلاعات كنترل از راه دور و منابع تغذيه با انرژي كافي در مدت‌هاي طولاني و همچنين دستگاه سرد كننده از ديگر دستگاه‌هاي مربوط به اين سامانه بوده است.

اين دستگاه به صورت بسيار پيشرفته‌اي كار مي‌كرده و بخش جنوبي ساحل لبنان از منطقه بياضه تا صور را پوشش مي‌داده و راه‌اندازي آن به وسيله هواپيماهاي شناسايي بوده كه اين تصاوير را به صورت مستقيم از سامانه دريافت مي‌كنند.

انتهاي پيام/++

شنبه 28 اسفند 1389  10:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها