0

رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رهبر جنبش حوثي در يمن:
رژيم صنعاء حكم سرنگوني خود را امضا كرد

خبرگزاري فارس: رهبر جنبش حوثي در پي كشتار روز گذشته انقلابيون يمني در صنعاء با صدور بيانيه‌اي اعلام كرد كه خون‌هاي ريخته شده ، پاياني بر حكومت رژيم عبدالله صالح است.

به گزارش فارس، "عبدالملك بدرالدين الحوثي " رهبر جنبش الحوثي‌ در يمن در پي قتل عام روز گذشته انقلابيون يمني در صنعاء بدست مزدوران رژيم "علي عبدالله صالح " بيانيه‌اي صادر كرد كه نسخه‌اي از آن به دست خبرگزاري فارس رسيده است.

در اين بيانيه آمده است: با درد و تاسف بسيار جنايات وحشيانه و خونين ظهر امروز رژيم صالح عليه مردم بي‌گناه تحصن‌كننده در ميدان "التغيير " صنعاء را پيگيري كرديم. ما اين اتفاق را يك جنايت تاسف‌بار مي‌دانيم و اين خون‌هاي پاكي را كه در ميدان [التغيير] جاري شد را پايان حكومت ظالم و ان‌شاء‌الله آغاز فجر جديدي براي اين ملت مي‌دانيم. ملتي كه از اين رژيم جنايت‌كار رنج مي‌برد.

ما در ادامه اين جنايت وحشيانه رژيم علي‌عبدالله‌صالح را كه با تمام اصول اسلامي و ارزش‌هاي انساني و اخلاقي در تعارض است محكوم مي‌كنيم و با جوانان تحصن‌كننده در ميدان "التغيير " و تمام ميدان‌هاي يمن و نيز تظاهرات‌كنندگاني كه خواستار سرنگوني رژيم حاكم هستند، اعلام همبستگي و تاكيد مي‌كنيم كه ما نيز در كنار آنها مي‌ايستيم و با رژيم ظالم و مستبد حاكم روبرو خواهيم شد تا ان‌شاء‌الله آن را سرنگون كنيم.

وي افزود: آن‌چه كه رژيم حاكم در حق مردم يمن در طول تاريخ حاكميت خونين خود انجام داده و نيز آنچه كه امروز در ميدان التغيير انجام داد را محكوم مي‌كنيم و همه را جناياتي ضد بشريت مي‌دانيم كه ملت يمن نمي‌تواند آن را بدون حساب و مجازات فراموش كنند. هرچند كه اين خون‌هاي پاك و طاهر موجب افزايش ثبات و پايداري ملت يمن خواهد شد و آن‌ها را به تداوم مبارزه و مقاومت تا سقوط رژيم ديكتاتور حاكم ترغيب مي‌كند تا به اين ترتيب تمام جنايتكاران و خونريزان محاكمه شوند.

ما همچنين در مقابل اين جوانان بزرگوار، پايدار و صابر كه با اين مبارزه مسالمت‌آميز خود بهترين صحنه‌ها و تصاوير را خلق كرده‌اند و در مقابل سلاح، خشونت و كشتار‌هاي پياپي مانند كوه‌هايي پايدار مقاومت كردند، خشوع مي‌كنيم و به احترام آن‌ها مي‌ايستيم.

در پايان اين بيانيه آمده است: اي قهرمانان يمن و اين جوانان بزرگوار ما به شما و تمام مردم يمن اعلام مي‌كنيم كه ان‌شاء الله تا پايان اين مبارزه مسالمت‌آميز با شما خواهيم ماند. مبارزه بزرگي كه سراسر يمن را براي مقابل با ظلم و استبداد متحد كرد. ما با شما هستيم. خون شما خون ماست. مبارزه شما مبارزه ماست تا به اين ترتيب تمام آرزوها و آرمان‌هاي مردم يمن در زمينه عدالت، آزادي و امنيت محقق شود و كابوس ظلم و فساد و استبداد از بين برود.

رهبر جريان حوثي همچنين با تمام خانواده‌ها و بازماندگان شهداي انقلابي يمن و نيز تمام مردم يمن اعلام همدردي كرد و براي زخمي‌ها آرزوي سلامت و شفا كرد.

ولا حول و لا قوة إلا بالله العلي العظيم و صلى الله على محمد وآله الطاهرين

دفتر اطلاع رساني عبدالملك بدرالدين الحوثي

13 / ربيع الثاني / 1432ه

انتهاي پيام/.

شنبه 28 اسفند 1389  9:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها