0

دايره خيزش اسلامي در حال گسترش است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

دايره خيزش اسلامي در حال گسترش است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه موقت ريگان:
دايره خيزش اسلامي در حال گسترش است

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت ريگان گفت: به لطف الهي و با همت و استقامتي كه مردم دارند، دايره و ميدان خيزش اسلامي در حال گسترش است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام محمد شهرآبادي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه ريگان با اشاره به خيزش‌هاي اسلامي در كشورهاي عربي اظهار داشت: به لطف الهي و با همت و استقامتي كه مردم دارند، دايره و ميدان خيزش اسلامي در حال گسترش است و اميدواريم اين خيزش تا جايي ادامه يابد كه تمام دنيا را فرا گيرد.


وي با بيان اينكه ديكتاتور بزرگ در حال نابودي است، افزود: آمريكا و كشورهاي غربي اسلام را در رسانه‌ها به گونه‌اي ديگر نشان مي‌دهند و اسلام‌زدايي را در راستاي كار خود قرار داده، اما به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي جرقه‌اي براي بيداري ملت‌هاي آزاديخواه شكل گرفت كه خاورميانه‌اي بر محوريت اسلام به زودي شكل مي‌گيرد.


شهرآبادي تصريح كرد: خروش ملت ايران در حمايت از مردم بحرين نشان مي‌دهد كه آمريكا و دست‌نشانده‌هاي آنها محكوم هستند.


وي حركت عربستان را نشأت گرفته از اسلام افراطي عنوان كرد و گفت: خون پاك مردم لبنان، بحرين و ديگر كشورهاي مسلمان ريشه ظلم و ستم را خشك مي‌كند و هر جا كه استكبار و ديكتاتوري وجود دارد، به زمين مي‌خورد.


امام جمعه موقت ريگان با اشاره به فرا رسيدن سال جديد و آغاز دوباره زندگي بيان داشت: ما نيز در سال جديد بايد حركت و صفات ناشايست را از خود دور كنيم.


وي اظهار داشت: نخستين ارزشي كه در اين سال متوجه ما مي‌شود، بحث معاد است، بعد از يك خواب زمستاني، طبيعت زنده مي‌شود و اين بيانگر معاد است.


شهرآبادي افزود: مسئله ديگر اتحاد و همبستگي اقوام ايراني است، همه ما با اتحاد و همبستگي براي پيشرفت ايران اسلامي گام برداريم، ما سنت‌هاي پسنديده را در اين ايام احيا كنيم.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  6:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها