0

تجمع اعتراض‌آميز مردم مشهد مقابل كنسولگري عربستان سعودي

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

تجمع اعتراض‌آميز مردم مشهد مقابل كنسولگري عربستان سعودي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در اعتراض به كشتار مردم بي‌دفاع بحرين صورت گرفت؛
تجمع اعتراض‌آميز مردم مشهد مقابل كنسولگري عربستان سعودي

خبرگزاري فارس: مردم هميشه در صحنه مشهد عصر امروز مقابل كنسولگري رژيم ديكتاتوري عربستان تجمع اعتراض آميزي برگزار كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به دنبال جنايات مزدوران آل‌سعود و امارات در كشتار مردم بي‌دفاع بحرين عصر امروز جمعي از مردم مشهد در اعتراض به اين‌گونه اقدامات ضد بشري ضمن برپايي راهپيمايي، مقابل كنسولگري رژيم سفاك و خون‌ريز عربستان سعودي تجمع اعتراض آميزي برگزار كردند.


همچنين در اين تجمع شعارهاي مانند كربلاي بحرين سر داده شد و جمعي از جوانان با در دست داشتن پرچم سرخ يالثارات حسين(ع) بر آمادگي خود براي دفاع از مردم مظلوم و بي‌دفاع بحرين تاكيد كردند.


تجمع كنندگان با شعارهايي در حمايت از قيام اسلام‌خواهانه ملت‌هاي منطقه، كشتار مردم ليبي، بحرين و يمن را محكوم كرده و خواستار توقف كشتار مردم و خروج نظاميان عربستان و امارات از اين كشور هستند.


آنان با شعارهاي «الله‌اكبر»، «مرگ بر آمريكا»، «مسلمان بحريني تو رهرو حسيني»، «حكومت آل سعود دشمن اتحاد مسلمين»، «مرگ بر حكومت آل خليفه» و «يا حجت‌ابن‌الحسن عجل الي ظهورك» جنايات عليه مردم بحرين را محكوم كردند.


تجمع كنندگان در ادامه با سر دادن شعارهاي «مسلمان بحريني، تو رهرو حسيني»، «سعودي، وهابي مخل اتحاد است»، «مسلمان بحريني دشمن استبداد است» و ...، حمايت از مردم بحرين و انزجار خود را از آل‌خليفه و آل‌سعود به نمايش گذاشتند.


شعارهاي «اي رهبر آزاده، آماده‌‌ايم آماده»، «واي اگر خامنه‌اي اذن جهادم دهد، ارتش دنيا نتواند كه جوابم دهد»، «از تو به يك اشارت از ما به سر دويدن» آمادگي خود را براي دفاع از مردم بحرين به اذن رهبر معظم انقلاب اعلام كردند.


بر اساس گزارش‌هاي رسيده از خبرنگاران فارس در طول مسير راهپيمايي، اين راهپيمايان كه جمعيت آنان بيش از 5 هزار نفر بود با اجتماع در مقابل كنسولگري عربستان سعودي با قرائت قطعنامه‌اي خواستار اعلام موضع علماي كشورهاي اسلامي در ارتباط با جنايات عليه مردم مظلوم بحرين شدند.


در طول مسير راهپيمايي عروسك سران استكبار در حالي كه به دار آويزان شده بود توسط مردم حمل مي‌شد.


شركت‌كنندگان در اين مراسم با در دست داشتن پلاكاردها و دست نوشته‌هايي عليه استكبار جهاني، انزجار خود را نسبت به راهمپيمانان آمريكا نشان دادند.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  6:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها