0

خواب‌هاي آشفته آمريكا براي خاور‌ميانه اسلامي‌ نقش برآب است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

خواب‌هاي آشفته آمريكا براي خاور‌ميانه اسلامي‌ نقش برآب است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه اراك:
خواب‌هاي آشفته آمريكا براي خاور‌ميانه اسلامي‌ نقش برآب است

خبرگزاري فارس: امام جمعه اراك گفت: به آمريكايي‌ها به اوباما، انگليس، اسرائيل و به همه جنايتكاران و مستكبران دنيا‌ مي‌گوييم اين خواب‌هاي آشفته كه شما براي خاور‌ميانه اسلامي ديده‌ايد نقش برآب خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، آيت‌الله قربانعلي دري‌نجف‌آبادي در آيين عبادي سياسي نماز جمعه امروز اراك اظهار داشت: ملت‌هاي مسلمان به ويژه جوانان غيرتمند خاورميانه اسلامي بيدار شده‌اند و اين حركت و نهضت را تا پيروزي نهايي با قدرت و قوت و اتكا‌ به خداوند ادامه خواهند داد.


وي با بيان اينكه ما حمايت معنوني خود را از مردم مظلوم بحرين، يمن و از مردم مظلوم و داغدار ليبي اعلام مي‌كنيم، تصريح كرد: از كشورهاي اسلامي و عربي و از علماي بزرگ اسلامي مي‌خواهيم بيش از اين اجازه ندهند كه جنايتكاران عربستاني چه آل خليفه و چه آمريكايي‌ها به ملت مظلوم و ستم‌ديده اين كشورها كه مي‌خواهند حق خودشان را بگيرند و به ظالمان نه بگويند، تجاوز كنند.


امام جمعه اراك خاور‌ميانه را در دنيا از نظر استراتژيكي و سوق‌الجيشي و از نظر منابع نفت، گاز، تجارت و... يك گنج بي‌بديل دانست و اظهار داشت: چنين گنجي در دنيا وجود ندارد و به همين دليل است كه آمريكايي‌ها و انگليسي‌ها اين منطقه را شناخته و سال‌هاي سال براي آن برنامه‌ريزي كرده‌اند كه چطور اين همه ثروت را غارت و چپاول كنند.


دري‌نجف‌آبادي ادامه داد: اگر ملت‌هاي مسلمان بخواهند بيدار شوند و بگويند كه ما مي‌خواهيم سرنوشت خودمان را رقم بزنيم و نيازي به بيگانگان نداريم، آمريكايي‌ها و انگليسي‌ها به خاطر اينكه منافع‌شان در خطر خواهد افتاد مانع خواهند شد و به هر طريقي مي‌خواهند جلوي اين خواسته به حق مردم را بگيرند.


وي با اشاره به اينكه آمريكا و انگليس براي اينكه منافع خودشان تامين شود و به خطر نيفتد آدم‌هاي اياش و خوش‌گذران را در راس امور كشورهاي منطقه قرار داده و با دادن اسلحه از آنان حمايت مي‌كنند، گفت: اما با ورود امام اين طلسم شكسته شد و با كار بزرگي كه رهبر كبير انقلاب براي ايران و جهان انجام داد، موج بيداري و خيزش عظيم را در دنياي اسلام به وجود آورد.


امام جمعه اراك با تاكيد كرد: آمريكايي و انگليسي‌ها بايد بدانند كه هرچه بيشتر مزدورانشان در منطقه جنايت كنند آبروي نداشته آنان خواهد ريخت و چهره پليد آنان در جهان بيشتر نمايان خواهد شد.


دري‌نجف‌آبادي به علماي درباري هشدار داد كه بدانند زمان آنان هم گذشته است و ديگر نمي‌توانند مثل گذشته با تهديد و احكام اسلامي خودشان مردم را فريب دهند، اظهار داشت: آل صعود هم ماهيت پليد، ضد مردم و ضد اسلامي خودش را در اين موقعيت نشان داد.


وي در بخش ديگري از سخنان خود مردم را به هشياري و بيداري دعوت كرد و به ‌انسان‌هاي شهوت‌ران و بي‌بند و بار تذكر داد كه زلزله اخير ژاپن گوشه‌اي از عظمت خداوندي و مرحله‌اي از قيامت است.


مردم بزرگوار و غيور اراك در يك راهپيمايي با شكوه بعد از اقامه نماز جمعه امروز حمايت خودشان را از ملت‌هاي مظلوم به خصوص ملت مظلوم بحرين، ليبي، يمن و... نشان دادند و بارديگر تنفر و انزجار خودشان را از جنايتكاران و مزدوران آمريكا، اسرائيل و انگليس به جهانيان اثبات كردند.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  5:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها