0

رهبران انقلابيون پس از ربوده شدن به عربستان منتقل مي‌شوند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

رهبران انقلابيون پس از ربوده شدن به عربستان منتقل مي‌شوند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
تحولات بحرين به روايت يك شاهد عيني؛
رهبران انقلابيون پس از ربوده شدن به عربستان منتقل مي‌شوند

خبرگزاري فارس:يك شاهد عيني در بحرين با اشاره به دستگيري رهبران انقلابيون توسط نيروهاي سعودي گفت: آنها شبانه به خانه‌هاي رهبران انقلابيون حمله كرده و آنها را با خود برده‌اند و برخي مي‌گويند اين رهبران به عربستان منتقل شده‌اند.

«احمد ترك» فعال بحريني در گفت‌وگو با خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، در خصوص آخرين تحولات انقلاب بحرين گفت: امروز (جمعه) انقلابيون در همه مناطق بحرين بخصوص منامه پس از نماز ظهر و عصر در اعتراض به دخالت نيروهاي سعودي، اماراتي و قطري به خيابان‌ها آمدند كه در اولين دقايق توسط حكومت به شدت سركوب شدند.وي با اشاره به سخنراني پادشاه عربستان كه در آن از نيروهاي سركوبگر سعودي در بحرين تشكر كرده و التماس دعا داشته، اظهار داشت: ما در خانه‌هاي خود زنداني هستيم، چرا كه كوچه‌ها و خيابان‌ها امن نيست و افراد مسلح با ماشين‌هاي خود عابران را به گلوله مي‌بندند و مي‌روند.


اين فعال بحريني با اشاره به وضعيت نامطلوب مردم گفت: وضعيت بحرين نا‌امن است و مردم حتي نمي‌توانند براي خريد به بيرون بروند.ترك به وضعيت بيمارستان‌ها اشاره كرد و افزود: در برخي از بيمارستان‌ها كپسول اكسيژن تمام شده و نيروهاي حكومتي افرادي را كه وضعشان وخيم است و در حال مرگ مي‌باشند با خود مي‌برند و برخي مجروحان نيز از بيمارستان فرار كرد‌ه‌اند.


وي با اشاره به دستگيري رهبران انقلابيون توسط نيروهاي سعودي گفت: آنها شبانه به خانه‌هاي رهبران انقلابيون ريخته و آنها را با خود برده‌اند كه برخي مي‌گويند اين رهبران را به عربستان منتقل كرده‌اند. تنها شيخ علي سلمان باقي مانده و بقيه رهبران شبانه ربوده شده‌اند.اين فعال بحريني با اشاره به اينكه انقلابيون به شدت سركوب شده‌اند و حتي اجازه راهپيمايي مسالمت آميز را هم ندارند، يادآور شد: آنها به تدريج جوان‌ها را از خانه‌هايشان بيرون كشيده و با خود به مكان‌هاي نامعلوم مي‌برند.


ترك با اشاره به نامه دسته‌جمعي برخي مقلدان و شيوخ انقلابي بحرين به مقام معظم رهبري، گفت: همه اميد ما ايران و امام خامنه‌اي است.


وي در پايان يادآور شد: مجروحان از آنجا كه نمي‌توانند به بيمارستان بروند در خانه‌ها و مساجد تحت درمان قرار مي‌گيرند و نيروهاي سعودي همه امور كشور را در دست گرفته‌اند.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  5:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها