0

3 گردشگر در شوشتر طعمه رودخانه شدند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

3 گردشگر در شوشتر طعمه رودخانه شدند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
دقايقي پيش؛
3 گردشگر در شوشتر طعمه رودخانه شدند

خبرگزاري فارس: دقايقي پيش در شهرستان شوشتر سه گردشگر در كنار رودخانه خروشان كارون طعمه آن شدند و جان باختند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، حضور گردشگران در كنار رودخانه شوشتر اصلي‌ترين جاذبه گردشگري در اين شهرستان محسوب مي‌شود كه به دليل عدم ساماندهي رودخانه همه ساله گردشگران زيادي طعمه آب مي‌شوند.
بر اساس اين گزارش، پيش از ظهر امروز سه گردشگر در حوالي پل كابلي شوشتر در حال شنا بودند كه هر سه آنها طعمه رودخانه شدند.
مسئول امدادساحلي رودخانه كارون در شوشتر در اين باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اين شهرستان اظهار داشت: از دقايقي پيش كه اين خبر به امداد ساحلي رسيده‌ همه امكانات براي پيدا كردن جسد اين غريق‌ها در منطقه بسيج شده است.
حسن ماهور‌زاده با اشاره به هويت اين سه گردشگر غرق شده در رودخانه كارون اظهار داشت: هر سه غريق نوجوان و در سنين 13 تا18 ساله هستند.
وي با اشاره به اينكه اين منطقه به دليل وجود رودخانه نيازمند محافظت بيشتري است، گفت: نبايد در هر مكاني كه امكان دسترسي به رودخانه وجود داشته باشد گردشگران اقدام به شنا كنند و اين امر بايد با استقرار گروه‌هاي نجات در ساحل رودخانه كنترل شود.
‌در نوروز سال گذشته در شهرستان شوشتر پنج گردشگر طعمه حريق شدند و در سال‌جاري با توجه به اينكه هنوز نوروز آغاز نشده است غريق‌هاي شوشتر به سه نفر رسيد.
فرماندار شوشتر در جلسه ستاد نوروزي در هفته‌هاي گذشته ايمن سازي ساحل رودخانه و سامان‌دهي به قايق‌هاي موجود در رودخانه كارون در شوشتر را از وظايف شهرداري دانسته و از اين نهاد خواست تا به اين وظيفه عمل كند.
انتهاي پيام/م30/ب

جمعه 27 اسفند 1389  2:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها