0

فتنه مولود جريان اصلاحات است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

فتنه مولود جريان اصلاحات است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل سياسي و انتخابات وزارت كشور:
فتنه مولود جريان اصلاحات است

خبرگزاري فارس: مديركل سياسي و انتخابات وزارت كشور گفت: فتنه مولود اصلاحات است و از متن جريان اصلاحات در چند سال گذشته بروز و ظهور پيدا كرده است.

محمود عباس‌زاده در حاشيه جلسه شوراي اداري اردبيل در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبيل در خصوص حضور احزاب و گروه‌هاي مختلف در انتخابات‌ اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران نظام دموكراتيك بر مبناي فكر اسلامي و به بركت انقلاب اسلامي نيز داراي يك مردم‌سالاري واقع‌بينانه و بر خلاف مدعيان دموكراسي ظاهري غرب است.


وي افزود: برگزاري يك انتخابات در طي سال نشان روشني از تبلور اين دموكراسي ديني و اسلامي است به طوريكه مردم به صورت مستقيم و غير‌مستقيم در همه امور دخالت دارند و اين روند با اتكا به راي مردم ادامه پيدا كرده است.


مديركل سياسي و انتخابات وزارت كشور اظهار داشت: تمام گروه‌ها و جرياناتي كه به قانون اساسي، ساختار سياسي نظام، قاعده مردم‌سالاري و ساز و كار انتخابات صحيح پايبند باشند، مي‌توانند در انتخابات شركت كنند.


عباس‌زاده گفت: براي ما هيچ تفاوتي ندارد كه اين حركت‌كنندگان اصولگرا باشند يا اصلاح‌طلب اما جرياني كه از چارچوب قانون اساسي و قاعده دموكراسي خارج شده است و به دنبال ضربه‌ زدن به منافع مشترك ملت و بازيچه دست دشمن است، حق حضور در انتخابات را ندارد.


وي افزود: اين گروه‌ها كه به نوعي مرجع تامين منابع دشمنان در كشور هستند، طبيعي است كه از سوي ملت طرد شوند و حتي در هيچ كشور مستقل دنيا ملت اجازه‌اي به چنين عناصر و جرياني براي حضور در انتخابات نمي‌دهند.


مديركل سياسي و انتخابات وزارت كشور اظهار داشت: در هيچ كشور و حاكميتي به چنين عناصري اجازه داده نمي‌شود كه با داشتن سابقه‌اي براي ضربه زدن به منافع ملت خود بخواهند در فصل انتخابات از دريچه نفاق وارد شده و اوضاع را به هم بريزند.


عباس‌زاده به فتنه سال گذشته اشاره كرد و افزود: به نظر ما فتنه از متن جريان اصلاحات ظاهر شد و محصول وصلت با بيگانگان است و طبيعي است كه گفتمان اصلاحات در قبال اين مولود خود نتواند حيات و بقاي دوباره پيدا كند.


وي تصريح كرد: ملت ايران از زمان پيروزي انقلاب مدام در معرض توطئه سلطه بوده و دشمن با شيوه‌هاي مختلف اعم از تحميل جنگ هشت ساله، تحريك قوميت‌ها و طايفه‌ها، ترور، محاصره اقتصادي، تهديد و تحريم، هجوم فرهنگي و طراحي يك جنگ پيچيده نرم در قالب فتنه سعي دارد اهداف شوم خود را به كار گيرد كه آخرين سناريوي آن نيز برافروختن آتش فتنه‌اي بود كه دو سال است ملت و كشور ايران را درگير كرده است.


مديركل سياسي و انتخابات وزارت كشور به خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: همين كه ملت ما جريانات را بشناسد و بتواند در غبار‌آلوده‌ترين فضاي سياسي مسير حق و باطل را از هم تشخيص دهد براي ما جاي سرور و خوشحالي است.


عباس‌زاده افزود: ملتي با چنين ويژگي‌هايي كه از بصيرت و بيداري و زكاوت بهره‌مند است، توطئه‌ها و فتنه‌هاي پيچيده‌تر از اين را خنثي و مديريت مي‌كند و قدرت نرم او را نيز افزون مي‌كند.


وي به جريانات مختلفي كه از اوايل انقلاب در اين كشور ظهور پيدا كرده، اشاره كرد و اظهار داشت: حركت مستحكم ملت ايران همچون غربال اين جريانات را از هم تميز داده و سبب شده است دوست و دشمن رخ بنمايند.


اين استاد دانشگاه خاطرنشان كرد: هم‌اكنون همه معادلات در منطقه در بهترين شرايط به نفع ايران است و به يقين بيداري اسلامي كه امروز شاهد تحقق آن هستيم به نفع ملت‌هاي مسلمان و جريان‌هاي آزاديبخش تمام مي‌شود.


مديركل سياسي و انتخابات وزارت كشور در مورد تحولات كشور آذربايجان نيز گفت: دشمن با تحريك كشور همسايه‌ ما آذربايجان سعي مي‌كند در روابط برادرانه و دوستانه دو كشور خلل ايجاد كنند كه نبايد به چنين تحركاتي دامن زد چرا‌كه رابطه دو كشور برگرفته از عرق ديني، مذهبي و عاطفي و روحي است كه ريشه آن در هويت مشترك است.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  2:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها