0

آماده واگذاري باشگاه‌هاي ورزشي دولتي هستيم

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

آماده واگذاري باشگاه‌هاي ورزشي دولتي هستيم

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس سازمان خصوصي سازي:
آماده واگذاري باشگاه‌هاي ورزشي دولتي هستيم

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان خصوصي سازي اعلام كرد: در صورت همكاري مسئولان باشگاه هاي ورزشي در ارائه اطلاعات شفاف مربوط به عملكرد مالي خود، سازمان علاقه‌مند به ورود در امر واگذاري آنها است.

به گزارش فارس به نقل از شبكه اخبار اقتصادي و دارايي (شادا)، پيمان نوري با اعلام اين مطلب اظهار داشت: متأسفانه اگر در امر واگذاري، دستگاه هاي اجرايي، سازمان ها يا شركت ها مقاومت كنند، كار واقعاً سخت و فرسايشي مي شود، به طور مثال اگر آنها با كارشناس اعزامي سازمان همكاري درستي نداشته و از ارائه اطلاعات مالي شفاف به وي خودداري كنند، امر ارزيابي به عنوان اولين گام با مشكل مواجه مي شود.


وي در ادامه با تأييد اينكه بهترين گزينه هاي واگذاري تاكنون انجام شده و هم اكنون دولت با واگذاري هاي دشوارتر مواجه است، افزود: در عين حال بايد با ديد مثبت به موضوع نگاه كرد، زيرا حجم قابل توجهي از پالايشگاه ها، شركت هاي پتروشيمي و مجموعه هاي گاز، به مرور و با حل مشكلات پيش رو، وارد بازار خواهند شد.


نوري با بيان اينكه يكي از وظايف سازمان خصوصي سازي، اصلاح ساختار شركت هايي است كه آمادگي واگذاري ندارند، افزود: همچنين قانونگذار اين اجازه را به ما داده است تا فرآيند واگذاري شركت هايي كه به هيچ عنوان كارآيي و اثربخشي ندارند و قابل اصلاح هم نيستند را متوقف كنيم.


وي تصريح كرد: ما كار واگذاري ها را تا زماني كه ديگر در سبد دولت، موردي بدون تعيين تكليف در خصوص واگذاري يا خروج كامل آن از دستور واگذاري باقي نمانده باشد، ادامه خواهيم داد.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  1:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها