0

حمايت ادباي بحريني از انقلاب اسلامي اين كشور

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

حمايت ادباي بحريني از انقلاب اسلامي اين كشور

نسخه چاپي ارسال به دوستان
طي بيانيه‌اي صورت گرفت:
حمايت ادباي بحريني از انقلاب اسلامي اين كشور

خبرگزاري فارس: ادباي بحريني موسوم به «خانواده اديبان و نويسندگان بحرين» در بيانيه‌اي همبستگي خود را با انقلاب اسلامي مردم اين كشور را اعلام كردند.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري المنار، ادباي بحريني در بيانيه‌اي همبستگي خود را با انقلاب اسلامي مردم اين كشور اعلام كرده و در بيانيه خود آورده‌اند: امروز بحرين در برابر لحظه تاريخي و حساسي قرار دارد كه شكستن سكوت اديبان و اهالي فرهنگ و هنر اين كشور را ضروري كرده است.


اين گروه از ادباي بحريني كه با نام «خانواده اديبان و نويسندگان بحرين» اين بيانيه را صادر كرده‌اند، با محكوميت اقدامات دولت بحرين عليه انقلابيون و با درخواست مبارزه با فساد سياسي، اقتصادي و فرهنگي ـ اجتماعي اين كشور تاكيد كرده‌اند: بيشتر اهالي فرهنگ و ادب بحرين در طول ساليان بسيار گذشته به حاشيه رانده شده‌اند و بايد فعالان فرهنگي كشور در برابر فساد موجود اقدام جدي كنند.


«خانواده اديبان و نويسندگان بحرين» افزوده است: فرهنگ بحرين در اين دوران حساس نيازمند بازسازي عناصر و مفاهيم فرهنگ ملي بحريني در برابر تعرضات خانواده آل‌خليفه است.


اين گروه با اشاره به اقدامات «مي بنت محمد آل‌خليفه» وزير فرهنگ بحرين مي‌نويسد: وي به دنبال تحقق مطالب شخصي خود است و داراي فساد اداري ـ مالي است و وزارت‌خانه فرهنگ بحرين را به جايگاهي براي طرح‌هاي شخصي خود تبديل كرده است.


«خانواده اديبان و نويسندگان بحرين» تبديل رسانه‌هاي اين كشور را به جايگاه آزادي و دمكراسي را بعيد دانسته و افزوده است: رسانه‌هاي بحريني جايگاهي براي ايجاد حس طائفه‌گري و افراطي‌گري مذهبي است كه به ديدگاه‌هاي ديگر اجازه حضور نمي‌دهد.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  1:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها