0

سالن اسكواش قم اوايل سال 90 به بهره‌برداري مي‌رسد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

سالن اسكواش قم اوايل سال 90 به بهره‌برداري مي‌رسد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با تكميل و تجهيز نهايي؛
سالن اسكواش قم اوايل سال 90 به بهره‌برداري مي‌رسد

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت اسكواش استان قم از تجهيز و تكميل نهايي سالن اختصاصي اسكواش قم و بهره‌برداري از آن در اوايل سال 1390 خبر داد.

حميد نائيني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم‌ تصريح كرد: اخيرا تمام برنامه‌هاي اجرايي براي تكميل و تجهيز سالن به پايان رسيده است و در بازديدي كه از سالن اختصاصي اسكواش داشتيم، آمادگي كامل براي بهره‌برداري از آن در فروردين 90 وجود دارد.


وي با بيان اينكه نخستين سالن اختصاصي اسكواش استان قم در مجموعه ورزشي هفتم تير واقع شده است، تصريح كرد: از نزديك آخرين اقدامات صورت گرفته براي تجهيز و تكميل اين سالن را به شكلي جدي بررسي كرده‌ايم و اين سالن ديگر مشكلي براي بهره‌برداري ندارد.


رئيس هيئت اسكواش استان قم بيان داشت: سالن اختصاصي اسكواش قم در صورت تكميل و تجهيز يكي از سالن‌هاي شيك و نمونه اسكواش كشور مي‌شود زيرا اين سالن با داشتن سه كورت مجزا و امكاناتي همچون قرار گرفتن در يك مجموعه باز و بزرگ ورزشي و سكوي تماشاگران از شرايط ويژه‌اي بهره مي‌برد.‌


وي خاطرنشان كرد: با تجهيز اين سالن، امكان برگزاري رويدادهاي بزرگ جهاني و مسابقات بين‌المللي و جايزه بزرگ رشته اسكواش در قم وجود دارد و نزديكي قم به تهران نيز بر تحقق اين مهم در قم مي‌افزايد.


نائيني عنوان داشت: قطعا هزينه‌هايي كه براي تكميل و تجهيز اين سالن اختصاص يابد، كمك به توسعه ورزش به ويژه رشته اسكواش است كه در كشور به جايگاه بسيار خوبي دست يافته است و در قم نيز اقدامات خوبي در زمينه توسعه آن صورت گرفته است، ضمن اينكه با برگزاري مسابقات مهم خارجي مي‌توان اين هزينه‌ها را بار ديگر به چرخه ورزش باز‌گرداند.


رئيس هيئت اسكواش استان قم اضافه كرد: عمليات ساخت اين سالن از سال 1385 و با حضور مديركل و رئيس وقت تربيت‌بدني و هيئت اسكواش قم آغاز شده است و قرار است با بهر‌ه‌برداري از آن، قم ميزبان رويدادهاي مهم رشته ورزشي اسكواش شود.


وي يادآور شد: با رايزني‌هايي كه اداره كل تربيت‌بدني استان قم و فدراسيون اسكواش با مسئولان سازمان تربيت‌بدني انجام داده‌اند، بودجه و اعتبار مورد نياز براي تأمين نيازهاي اين سالن به منظور بهر‌ه‌برداري، به موقع تامين شد و آماده ميزباني يكي از رويدادهاي مهم اسكواش كشور در سال جديد است.


نائيني از تصميم فدراسيون براي برگزاري رقابت‌هاي مهم و معتبر اسكواش در سطح قاره آسيا در سالن اختصاصي اسكواش استان قم خبر داد و بيان داشت: به محض افتتاح اين سالن، فدراسيون در نظر دارد يك دوره مسابقات بين‌المللي در آن برگزار كند كه در تقويم آسيايي اسكواش به ثبت برسد.

    حمید.bmp

 

 

جمعه 27 اسفند 1389  12:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها