0

صعود تيم واليبال نشسته بانوان زنجان به ليگ برتر

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

صعود تيم واليبال نشسته بانوان زنجان به ليگ برتر

سرپرست هيأت جانبازان و معلولان استان از راه‌يابي تيم واليبال نشسته بانوان زنجان به رقابت‌هاي ليگ برتر خبر داد و گفت: اين تيم توانست با کسب عنوان قهرماني رقابت‌هاي ليگ يك، جواز حضور در ليگ برتر را به دست آورد.

 

 

 

كمال عشق در گفتگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با بيان اينكه دور برگشت از سري مسابقات واليبال نشسته ليگ دسته اول بانوان کشور به ميزباني مشهد مقدس برگزار شد، ابراز كرد: در اين مرحله از رقابت‌ها تيم زنجان با ترکيب ثريا خلفي، سميرا خالقي، مريم قنبري، مريم محمدي، معصومه اربطي، زهرا عبدي، مينا سهرابي، فاطمه عباسي، ليلا بازرگان، سميه کاظمي، کبري مولايي، زينب شفيعي و زينب حسني به مصاف حريفان خود رفت و توانست با اقتدار به مقام قهرماني دست يابد.

 

 

 

وي همچنين به کسب عنوان نايب قهرماني تيم پينگ‌پنگ بانوان استان اشاره كرد و افزود: تيم زنجان در بخش ايستاده رقابت‌هاي پينگ‌پنگ جانبازان و معلولان ليگ دسته اول باشگاه‌هاي کشور نيز توانست با قرار گرفتن بر سکوي نايب قهرماني، جواز حضور در ليگ برتر را کسب کند.

 

 

 

عشق با تأکيد بر اينکه سال آينده 5 تيم از اين استان در بخش بانوان در رقابت‌هاي كشوري حضور خواهند داشت، تصريح كرد: اين در حالي است كه در 4 رشته از شانس كسب مدال برخورداريم.

 

 

 

وي از واليبال نشسته، پينگ‌پنگ، دو و ميداني، بسكتبال و بوچيا به‌عنوان رشته‌هاي فعال استان در بخش بانوان ياد كرد و گفت: در سال آينده رشته‌هاي ديگري از جمله تيراندازي با كمان، شنا، شمشيربازي و بدمينتون به بخش بانوان اضافه خواهد شد.

 

 

 

اين مقام مسئول با تأكيد بر اينكه اهتمام به ورزش بانوان از اولويت‌هاي سال 90 به شمار مي‌رود، خاطرنشان كرد: بدون شك با توجه به استعدادهايي كه در بخش بانوان داريم، سال آينده سال پركاري براي هيأت جانبازان و معلولان استان در اين زمينه خواهد بود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

جمعه 27 اسفند 1389  10:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها