0

قذافي اعضاي دولت ليبي را بازداشت كرد

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

قذافي اعضاي دولت ليبي را بازداشت كرد

قذافي اعضاي دولت ليبي را بازداشت كرد
تهران – روزنامه ليبيايي ' برنيق ' پنجشنبه به نقل از يك منبع قابل اعتماد درطرابلس كه خواست نامش فاش نشود، نوشت: سرهنگ قذافي از سه هفته پيش تاكنون، نخست وزيرو تمامي وزرايش را مجبور كرده است كه در باب العزيزيه ، محل اقامت خود قذافي سكونت گزينند و آنان را از خارج شدن منع كرده است.

به گزارش گروه اخبار صوتي و تصويري ايرنا ، پايگاه خبري ' القدس العربي ' به نقل از اين روزنامه نوشت : از زماني كه قذافي كابينه دولت ليبي را به اجبار در اين منطقه نگه داشته است ، نشست ها و جلسات آنان در يكي از خانه هاي قذافي در باب العزيزيه بر گزار مي شود و قذافي دستور داده است كه نيروهاي امنيتي ، خانه هايي را كه اين مقامات در آن سكونت دارند ، به محاصره در آورند.
اين منبع اعلام كرد كه اين افراد از 20 روز پيش تاكنون از اين منطقه خارج نشده اند و بيشتر آنان حتي اجازه ملاقات با خانواده هايشان را ندارند.
اين منبع در ادامه افزود: قذافي به نيروهاي امنيتي دستور داده است كه هيچ يك از آنان جز با دستور وي از اين محل خارج نشوند .
ليبي از 17 فوريه ( 28 بهمن ) تاكنون شاهد تظاهرات گسترده مردمي ضد رژيم قذافي بوده و اين تظاهرات در حال حاضر تبديل به درگيريهاي مسلحانه شده است.
مخالفان رژيم قذافي موفق شده اند شماري از شهر هاي ليبي را و از جمله شهر بنغازي و چند شهر ديگر را به تصرف خود درآورند و در اين ميان هزاران نفر از مردم ليبي كشته يا زخمي شده اند.

جمعه 27 اسفند 1389  12:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها