0

خودروي نانويي در دستور كار سازه گستر سايپا

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

خودروي نانويي در دستور كار سازه گستر سايپا

 به نقل از گروه خودروسازي سايپا، مجيد نامـدار با بيان اينكه پروژه بومي سازي استفاده از فناوري نانو در قطعات در شركت سازه گستر سايپا با همكاري شركت سايپا و قطعه سازان و با هدف توسعه بهره برداري از تكنولوژي روز مواد آغاز شده است گفت: استفاده از اين فناوري ضمن كمك به ارتقاء كيفي قطعات و كاهش قيمت تمام شده قطعات خودرو، به بهره گيري از مواد پليمري داخلي به جاي مواد خارجي كمك كرده و مانع از خروج ارز خواهد شد.
معاون مهندسي سازه گستر سايپا با اشاره به برنامه ريزي اين شركت براي توليد حداقل 20 قطعه نانويي خودرو در سال 89 گفت: قابليت توليد خودرو مجهز به اين قطعات نانويي در سال آينده توسط سازه گستر فراهم خواهد شد.
نامـدار با بيان اينكه خودرو نانويي شامل قطعاتي از جمله قاب فرمان، قالپاق، قاب دور آمپر، درب داشبورد، پوسته داشبورد، پوسته سپر و... خواهد بود افزود: تلاش مي كنيم از اين فناوري براي توسعه ساير بخشهاي تكنولوژي از قبيل شيشه هاي خود تميز شونده، آيينه (ضد مـه)، شيشه هاي جاذب اشعه، رنگهاي مقاوم، كيلر كوت هاي نانوئي، فيلترها و تايرهاي بادوام استفاده نماييم.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : [email protected]

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

یک شنبه 4 بهمن 1388  12:27 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها