0

اصفهاني‌ها شب عيد مرغ را 2950 تومان خريداري ‌كنند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

اصفهاني‌ها شب عيد مرغ را 2950 تومان خريداري ‌كنند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديرعامل شركت پشتيباني امور دام استان اصفهان:
اصفهاني‌ها شب عيد مرغ را 2950 تومان خريداري ‌كنند

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت پشتيباني امور دام استان اصفهان گفت: ذخيره كافي مرغ شب عيد انجام شده است اما نمي‌توانم ميزان ذخاير را اعلام كنم با اين حال اصفهاني‌ها مرغ شب عيد را با نرخ 2 هزار و 950 تومان خريداري مي‌كنند.

فيروز زاهدي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به ذخيره‌سازي مرغ توسط شركت پشتيباني امور دام به منظور عرضه ذخاير براي تامين نياز شب عيد، اظهار داشت: بر اساس تصميم ستاد تنظيم بازار در روزهاي اخير، نرخ هر كيلو مرغ براي شركت پشتيباني امور دام 2 هزار و 750 تومان تعيين شده است.


وي ادامه داد: نرخ مرغ در بازار بستگي به قيمتي دارد كه فروشنده در بازار تعيين مي‌كند اما بر اساس تصميم ستاد تنظيم بازار، فروشنده بايد حداكثر 200 تومان بيش از نرخ شركت پشتيباني براي مرغ اين محصول را به دست مصرف ‌كننده برساند.


مديرعامل شركت پشتيباني امور دام استان اصفهان افزود: ميزان ذخاير شركت پشتيباني امور دام براي عرضه مرغ در بازار به ميزاني است كه مي‌تواند تقاضاي سازمان بازرگاني به منظور تنظيم بازار در اين مورد را پاسخ‌گو باشد.


وي در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در مورد ميزان ذخيره مرغ از سوي شركت پشتيباني امور دام استان اصفهان، تصريح كرد: نمي‌توانم ميزان ذخيره كنوني مرغ استان را اعلام كنم.


زاهدي تصريح كرد: سازمان بازرگاني استان اصفهان تعيين كننده ميزان عرضه مرغ به بازار و محل‌هاي درنظر گرفته شده براي عرضه اين محصول است.


وي بيان داشت: ذخيره مرغ از سوي شركت پشتيباني امور دام استان اصفهان از خردادماه سال‌ جاري آغاز شده است و تنها بخشي از اين ذخيره در ماه‌ مبارك رمضان و ماه محرم براي تعديل نرخ‌ها به بازار عرضه شد.*‌ توزيع 3000 تني ذرت و سويا در بين واحدهاي دامي اصفهان


مديرعامل شركت پشتيباني امور دام استان اصفهان با اشاره به اينكه توزيع نهاده‌هاي دامي بين واحدهاي دامي استان اصفهان از چند روز پيش در استان اصفهان آغاز شده است، گفت: از آغاز روز عرضه اين نهاده‌ها، 7 هزار و 500 تن ذرت و به علت استقبال كم مشتريان 700 تن سويا بين واحدهاي دامداري استان توزيع شده است.


وي منبع توزيع اين نهاده‌ها را ذخاير استراتژيك دولت عنوان كرد و افزود: در حال حاضر نيز بر اساس برنامه‌هاي دولت، توزيع 3 هزار تن ذرت و سويا را در دستور كار قرار داده‌ايم كه از امروز در بين واحدهاي دامي اصفهان توزيع خواهد شد.


زاهدي اضافه كرد: ذخايري كه شركت پشتيباني امور دام براي به منظور توزيع نهاده‌هاي دامي در اختيار دارد از سوي دولت به اين شركت واگذار شده و خريد از كارخانه‌ها نبوده است.

    حمید.bmp

 

 

چهارشنبه 18 اسفند 1389  9:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها