0

هدف از جذب بسيجيان نظارت مردمي در بازار است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

هدف از جذب بسيجيان نظارت مردمي در بازار است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس سازمان بازرگاني هرمزگان:
هدف از جذب بسيجيان نظارت مردمي در بازار است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني هرمزگان گفت: هدف از جذب بسيجيان براي ناظر افتخاري ايجاد جو پليسي و نظامي در بازار نيست، بلكه هدف اشاعه فرهنگ نظارت مردمي در بازار است چرا كه بسيجي چارچوب‌ها را خوب مي‌شناسد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، عبدالمجيد عبدلي‌زاده در همايش ناظران افتخاري سازمان بازرگاني اظهار داشت: با توجه به اجراي قانون هدفمند شدن يارانه‌ها و اجرايي شدن طرح تحول عظيم اقتصادي در كشور، نه قبل از اجراي اين قانون و نه بعد از اجراي آن هيچ كمبود كالايي را در بازار استان مشاهده نكرديم.


وي افزود: قانون هدفمند كردن يارانه‌ها كه عظمت بسياري دارد با وجود تحريم‌هايي كه از ناحيه مستكبران و مخالفان نظام مقدس جمهوري اسلامي طراحي شد با مديريت عالي دولت و حمايت‌هاي مقام عظماي ولايت (دامت بركاته) به همراه عزم ملي با موفقيت به اجرا درآمد.


رئيس سازمان بازرگاني هرمزگان ادامه داد: شما بسيجيان عزيز در تمام برهه‌ها ياري‌گر راستين نظام بوده و هستيد و در هر عرصه‌اي كه وارد شديد فعاليت خود را به نحو احسن انجام داده‌ايد.


عبدلي‌زاده در ادامه خاطر نشان كرد: همكاري و هماهنگي نيروهاي متعهد و متخصص بسيجي با سازمان بازرگاني هرمزگان در راستاي اشاعه فرهنگ همگاني نظارت مردمي بر بازار گامي براي آشنايي بيشتر مردم به حقوق حقه خود در بازار است.


رئيس سازمان بازرگاني هرمزگان همچنين ضمن قدرداني از تشكل‌هاي دولتي و غير دولتي در آماده‌سازي زير ساخت‌هاي فرهنگي در كشور تأكيد كرد: براي نهادينه‌سازي يك فرهنگ در جامعه نياز به آماده‌سازي زير ساخت‌ها وجود دارد كه اين زير ساخت‌ها توسط تشكل‌هاي دولتي و غيردولتي انجام مي‌شود، اما رشد و بالندگي آن بستگي به كمك مردم و حضور آن‌ها در صحنه فرهنگي دارد.


اين مقام مسئول با اشاره به طرح ناظران افتخاري تصريح كرد: هدف از جذب بسيجيان براي ناظران افتخاري ايجاد جو پليسي و نظامي در بازار نيست بلكه هدف، اشاعه فرهنگ نظارت مردمي در بازار است چرا كه بسيجي چارچوب‌ها را خوب مي‌شناسد و از سوئي حضور فعال بسيجيان در جامعه امنيت خاطر و آرامش را براي شهروندان به ارمغان مي‌آورد.


به گفته عبدلي‌زاده جذب مردم براي ناظران افتخاري براي آن است كه تمام مردم به حق و حقوق خود آشنا شوند تا وقت خريد كالا حق خود را مطالبه و بر مبناي احساسات يا عدم آگاهي به مسايل قانوني از حق خود چشم‌پوشي نكنند.


وي تاكيد كرد: سازمان بازرگاني استان در نظر دارد تا با استفاده از قابليت‌ها و توانمندي‌هاي بسيج، زير ساخت‌هاي فرهنگ‌سازي را در جامعه مهيا سازد تا مسير براي آيندگان هموار شود.


در ادامه اين همايش موسي مولاپرست فرمانده منطقه يكم نيروي دريايي سپاه پاسداران بيان داشت: هدفمندسازي يارانه‌ها گامي بزرگ در راستاي رفع معضل موجود در اقتصاد كنوني بود كه دولت دهم اين كار عظيم را اجرايي كرد.


وي افزود: بسيجي در همه حال زير سايه ولايت گام بر مي‌دارد و اين خود نعمتي بي پايان براي بسيج و بسيجي است.


اين فرمانده ارشد در ادامه ابراز داشت: بسيجي در هر عرصه‌اي كه گام نهاده، هم در تسريع در كار هم در سلامت كار و هم در صرفه‌جويي هزينه الگو بوده و كارها را به نحو احسن به انجام رسانيده است.

    حمید.bmp

 

 

چهارشنبه 18 اسفند 1389  8:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها