0

اختصاص 90 ميليارد تومان به ايمن‌سازي مدارس

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اختصاص 90 ميليارد تومان به ايمن‌سازي مدارس

اختصاص 90 ميليارد تومان به ايمن‌سازي مدارس
جام جم آنلاين: رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز کشور گفت: در سال 90 حدود 90 ميليارد تومان اعتبار از سوي دولت به امر ايمن سازي مدارس اختصاص خواهد يافت.

به گزارش مهر، رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز کل کشور شامگاه دوشنبه در پنجمين جشنواره خيرين مدرسه ساز که با حضور فرماندار شهرستان رباط کريم، مديرکل نوسازي استان تهران و ائمه جمعه در سالن فجر رباط کريم برگزار شد ، با ارائه گزارشي از روند مدرسه سازي درسطح کشور گفت: در راستاي گسترش ساخت و ساز مدارس رقابتي همراه با رفاقت بين دولت و مردم ايجاد شده که در اين جهاد مقدس، گوي سبقت به کرات از سوي طرفين ربوده مي شود.

محمدرضا حافظي با بيان اينکه ساخت مدرسه معامله با خداست، اظهار داشت: دولت با تاسي از حرکت جهادگونه مردم، اعتباري بالغ بر 90 ميليارد تومان را در سال 90 از محل ذخائر ارزي به امر ايمن سازي مدارس اختصاص داده است.

وي از فعاليت 750 عضو خيرين مدرسه ساز ايران در ساير کشورهاي جهان خبر داد و افزود: مجمع خيرين مدرسه ساز کشور فعاليتهاي خود را در فراي اين مرز و بوم اسلامي آغاز کرده و درشهرهايي نظير دبي، آنکارا و تورنتو مدارسي بنا نموده تا از اين طريق پرچم عظمت نظام مقدس جمهوري اسلامي را در ديگر نقاط جهان بيش از پيش برافراشته سازد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 18 اسفند 1389  7:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها