0

دادستان تهران: آشکارشدن ماهیت ضد انقلابی فتنه در 25 بهمن

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

دادستان تهران: آشکارشدن ماهیت ضد انقلابی فتنه در 25 بهمن

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: خودنمایی جریان فتنه در 25 بهمن پس از حماسه بزرگ ملت ایران در 22 بهمن، ماهیت ضد انقلابی و ضد ولایتی آنان را برای همگان روشن کرد.
 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، عباس جعفری دولت آبادی در مراسم معارفه سرپرست جدید دادسرای ناحیه2 سعادت آباد افزود: جریان فتنه پس از اینکه پایبندی مردم را به آرمان ها و ارزش های امام (ره) و انقلاب در 22 بهمن دیدند؛ صف خود را جدا کردند تا مشکل اساسی شان با ولایت فقیه به صورت مفهومی و مصداقی آشکار شود.

وی با اشاره به شکست سنگین این جریان در حماسه 9 دی سال گذشته و 22 بهمن امسال ملت فهیم ایران گفت: طومار آنان درهم پیچیده شد، اما با تعدادی اندک در 25 بهمن، رسوایی دیگری را برای خود رقم زدند.

جعفری دولت آبادی حمایت آشکار غرب و اسرائیل را از جریان فتنه، نشان از عقبه این جریان در آن سوی مرزها بیان کرد و افزود: جریان فتنه به مرحله جدیدی وارد شد.

وی حادثه شورش های خیابانی، حضور درخیابان ها، تضعیف نظام و افزایش هزینه های حقوق بشر علیه جمهوری اسلامی را مهمترین ویژگی های جریان فتنه در ورود به مرحله جدید برشمرد.

جعفری دولت آبادی با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل می دانند موج بیداری و تحولات اخیر کشورهای منطقه از ایران شروع شده است، گفت: آنان با تحریک جریان فتنه خواستند به دنیا بگویند کشوری را که به عنوان الگو انتخاب کرده اید، خود دچار آشوب است.

وی افزود: این طرح آمریکائیها و سران فتنه، با شکست سختی مواجه شد.

جعفری دولت آبادی گفت: با قاطعیت می گویم اگر جریان فتنه می خواست موفق بشود در همان دوران پنهان شدن پشت نقاب ادعای تقلب در انتخابات به هدف خود می رسید.

وی افزود: بنابراین وقتی ادعای تقلب آنان خیلی زود رنگ باخت، وارد مرحله جدید شدند که راه به جایی نخواهد برد.

جعفری دولت آبادی با بیان اینکه مردم و مسئولان باید هوشیار باشند تاکید کرد: امروز کشته سازی در دستور کار جریان فتنه قرار دارد، اما پلیس و دستگاه های امنیتی ما هوشیار هستند.

وی خطاب به خانواده ها گفت: امروز همه چیز روشن است و اگر هر کس در تظاهرات های ضد انقلابی شرکت کند، محکوم می شود و با وی برخورد قضایی خواهد شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 18 اسفند 1389  7:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها