0

لزوم تشويق ثبت‌نام کارآفرينان استان در طرح کارآفرينان ملي

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

لزوم تشويق ثبت‌نام کارآفرينان استان در طرح کارآفرينان ملي

معاون اداره كل کار و امور اجتماعي استان زنجان‌ تاكيد كرد:  
لزوم تشويق ثبت‌نام کارآفرينان استان در طرح کارآفرينان ملي  
معاون اداره كل کار و امور اجتماعي استان زنجان با بيان اين‌كه در پي اجرايي شدن قانون هدفمندسازي يارانه‌ها، وضعيت واحدهاي توليدي استان به‌طور دايم رصد مي‌شود، گفت: آثار اجراي اين قانون در بخش توليد و کسب و کار مثبت است.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه زنجان، محمدرضا يوسفي در جلسه ستاد تحول اداري اداره‌کل کار و امور اجتماعي استان، افزود: در پي اجرايي شدن قانون هدفمندسازي يارانه‌ها، وضعيت واحدهاي توليدي استان رصد شده و گزارش‌هاي آثار هدفمندسازي يارانه‌ها پس از جمع‌بندي به وزارت کار و امور اجتماعي ارسال مي‌شود؛ بر اساس گزارش‌هاي موجود، آثار اجراي اين طرح در بخش توليد و کسب و کار مثبت ارزيابي مي‌شود.
وي با اشاره به لزوم تشويق ثبت‌نام کارآفرينان استان زنجان در طرح کارآفرينان ملي، گفت: تا 25 اسفندماه سال‌جاري براي ثبت‌نام در اين طرح فرصت داريم که اداره‌هاي شهرستان‌ها بايد در اين فرصت نسبت به شناسايي و ثبت‌نام کارآفرينان اقدام كنند.
يوسفي همچنين از اجراي طرح‌هاي مديريت کيفيت و سامانه کنترل تردد در اين اداره‌کل خبر داد و افزود: در اداره‌هاي شهرستان‌ها، اتوماسيون اداري به اجرا درمي‌آيد.
يوسفي بيان كرد: عملکرد عمومي اداره کل کار و امور اجتماعي استان، روند رو به رشدي را نشان مي‌دهد، به‌طوري‌که امتياز اين اداره کل 789 امتياز در سال 1384 به 1529 امتياز در سال گذشته رسيد.
معاون اداره كل كار و امور اجتماعي استان در خصوص مشکل کمبود نيروي انساني در واحدهاي مختلف اين اداره‌كل، اظهار كرد: با توجه به اين‌که دولت اشتغال کارکنان را از پايتخت به شهرستان‌ها در دستور كار قرار دارد، با انتقال تعدادي از نيروهاي وزارت کار به استان، مشکلات اين بخش نيز تا حدودي رفع خواهد شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 18 اسفند 1389  7:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها