0

به دنبال یکپارچه سازی نظام مالیاتی در کشور هستيم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

به دنبال یکپارچه سازی نظام مالیاتی در کشور هستيم

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،رئیس کل سازمان امـور مالیاتی کشور در سومین همایش مالیات هـای اسلامی که با عنوان همگرایی مالیات های اسلامی و مالیاتهای جدید در دانشگاه مفید قم برگزار شد گفت : این طرح ، به دنبال یکپارچه سازی نظام مالیاتی در کشور است .
علی عسگری بابیان اینکه این طرح در 5 حوزه مختلف اجرا می شود افزود: یکی ازمهمترین آنها مالیات بر ارزش افزوده می باشد که از 2 سال پیش شروع شده است و در بقیه حوزه ها تا سه سال آینده پیاده خواهد شد .
رئیس کل سازمان امـور مالیاتی کشور بـا بیان اینکه ایجاد زیرساخت های مالیاتی از بسترهای مهم این طرح است خاطرنشان کرد : هم اکنون در حال آماده سازی این زیرساخت ها هستیم .
دبیر این همایش نیز گفت: از 37 خلاصه مقاله انتخاب شده برای طرح درهمایش 21 مقاله برای چاپ و 6 مقاله برای قرائت در همایش انتخاب شده است .
آقـای صدر با اشاره به بازبینی و تجدیدنظر در قانون مالیات های مستقیم ، ورود حوزویـان را به عرصه مالیاتی کشور ضروری دانست .
در این همایش 2 نشست تخصصی با موضوعاتی چون خمس و زکات به عنوان مالیات در نظام اقتصادی اسلام ، همگرایی مـذاهب پنج گانه فقهی در امـوال مشمول زکات و خمس و یک میزگرد با عنوان جایگاه کمک های خیریه در محاسبه مالیات برگزار شد ./ظ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

چهارشنبه 18 اسفند 1389  2:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها