0

تمام هنرمندان به كمپین تحریم رژیم صهیونیستی بپیوندند!

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تمام هنرمندان به كمپین تحریم رژیم صهیونیستی بپیوندند!

«اسرائیل با در پیش گرفتن ایده ای چاپلوسانه می گوید كه به دنبال صلح با فلسطینی ها است. با آنها درباره امكان راه حل تشكیل دو كشور سخن می گوید اما همزمان آنها را از خانه های خودشان در شرق بیت المقدس بیرون می كند».

«راجر واترز»، خواننده معروف انگلیسی سبك «پینك فلوید»، از رژیم صهیونیستی به دلیل سیاست های ریاكارانه اش در قبال صلح خاورمیانه به شدت انتقاد كرد و از دیگران هنرمندان جهان نیز خواست تا به كمپین تحریم اسرائیل بپیوندند.

به گزارش فردا به نقل از الجزیره، راجر واترز در مصاحبه ای با شبكه «الجزیره» گفت كه قطعه ای موسیقی درباره شرایط خاورمیانه نوشته است كه به زودی منتشر خواهد شد.

وی در ادامه با درخواست از دیگر هنرمندان و موسیقیدان ها برای پیوستن به كمپین علیه اسرائیل (BDS) گفت: «همگی باید این كار را انجام دهیم. من سرانجام تصمیم گرفتم تا سرم را بالا گرفته و بگویم كافی است.»

واترز گفت: «اسرائیل با در پیش گرفتن ایده ای چاپلوسانه می گوید كه به دنبال صلح با فلسطینی ها است. با آنها (فلسطینی ها) درباره امكان راه حل تشكیل دو كشور مستقل سخن می گوید اما همزمان آنها را از خانه های خودشان در شرق بیت المقدس بیرون می كند. اسرائیل بخش بزرگی از كرانه باختری را اشغال كرده است.»

وی افزود: «ورای این صحبت ها تصاحب بی سرو صدای تمام كره زمین است. خوب پس از آن چه اتفاقی برای فلسطینی ها رخ خواهد داد؟»

این خواننده انگلیسی تاكید كرد: «واقعا نگران این مسئله هستم، همان طور كه پدرم نیز از این روند نگران بود.»... / آینده نیوز

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

چهارشنبه 18 اسفند 1389  12:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها