0

تجهیزکلیه تاکسی‌های کشوربه پرداخت الکترونیکی وجه

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

تجهیزکلیه تاکسی‌های کشوربه پرداخت الکترونیکی وجه

 
تجهیزکلیه تاکسی‌های کشوربه پرداخت الکترونیکی وجه


دبیر شورای عالی ترافیک از امضای تفاهمنامه نصب سیستم‌ هوشمند بروی تاکسی‌ها (AVL) توسط معاون عمرانی وزیر کشور تا قبل از پایان سال جاری خبر داد.
سید مجتبی شفیعی با اعلام این که تفاهمنامه مربوط به سیستم‌ هوشمند تاکسی‌ها (AVL) تا قبل از پایان سال به امضای معاون عمرانی وزیر کشور می‌رسد، افزود: سرمایه‌گذاری‌ مربوط به این پروژه چند صد میلیاردی است که باید در مورد آن بانک‌های مربوطه به توجیه لازم برسند.
وی ادامه داد: با توجه به این که نباید در این پروژه شهرداری‌ها و تاکسیرانی‌ها هزینه‌ای را بپردازند و کل هزینه برعهده بانک‌ها باشد، باید زمان قابل توجهی را برای قانع کردن بانک‌ها صرف می‌کردیم.
دبیر شورای عالی ترافیک با اعلام این که متن تفاهمنامه بین بانک‌ها و وزارت کشور آماده شده و منتظر امضای معاون عمرانی وزیر کشور است، یادآورشد: این تفاهمنامه قطعا تا پایان سال امضا می‌شود، اما با توجه به شرایط بودجه، این پروژه در سال آینده اجرا خواهد شد.
وی یادآور شد: در قالب این طرح کلیه تاکسی‌های سراسر کشور به سیستم‌ هوشمند برای پرداخت الکترونیک وجه مجهز می‌شوند و در عین حال با نصب پرتابل‌هایی روی تاکسی‌ها، امکان تبلیغات روی بدنه آن‌ها فراهم خواهد شد.

چهارشنبه 18 اسفند 1389  12:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها