0

سرمربي الجلا سوريه: به شدت در دفاع مشكل داشتيم

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

سرمربي الجلا سوريه: به شدت در دفاع مشكل داشتيم

سرمربي تيم بسكتبال الجلا سوريه با شايسته دانستن تيم ذوب‌آهن گفت: به شدت در دفاع مشكل داشتيم و همين امر موجب باخت تيم شد.

به گزارش خبر گزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه اصفهان، منصور بايرومويچ پس از شكست تيمش برابر ذوب‌آهن در نشست خبري با اشاره به اينكه ذوب آهن از نظر فيزيكي برتري زيادي نسبت به الجلا داشت، اظهار كرد: در اين بازي شرايط خوبي نداشتيم، به وي‍ژه در دفاع ضعيف نشان داديم. اين امر موجب شد تا فرصت هاي زيادي در اختيار بازيكنان باهوش و با تكنيك ذوب‌ آهن قرار گيرد. برتري ذوب آهن تا پايان بازي كاملا مشهود بود، ما نيز نتوانستيم تا پايان بازي مشكل دفاعي خود را ترميم كنيم. بايد بگويم كه ذوب آهن شايستگي پيروزي در اين ديدار را داشت.

وي ادامه داد: ذوب‌آهن با شايستگي به برتري رسيد و شرايط را يكسان كرد. بازي سوم در سوريه براي هر دو تيم بسيار دشوار خواهد بود. ما تلاش مي كنيم در بازي سوم اشتباه‌هاي خود را تكرار نكنيم و با پيروزي در ديدار سوم فيناليست شويم.

بايراموويچ با اشاره به بازي خوب "كرم احمديان" تصريح كرد: پيش از مسابقه به تعدادي از بازيكنان خوب و فرصت طلب ذوب‌ آهن اشاره كرده بودم كه "احمديان" يكي از آنها بود.متاسفانه ما به خوبي نتوانستيم او را كنترل كنيم. "احمديان" در اين ديدار هركاري كه مي توانست در ميدان انجام داد. او در اين ديدار امتيازهاي فوق العاده‌اي كسب كرد و در پيروزي تيمش نقش بزرگي داشت.

وي با تاكيد بر برنامه‌هاي تيمش براي كنترل "پاول" گفت: در مورد "كارلوس پاول "نيز با توجه به بازي وي در سوريه برنامه هاي دفاعي زيادي داشتيم اما در مهار وي نيز موفق عمل نكرديم. علاوه بر شوت هاي امتيازآوري كه داشت، موجب شد تا بازيكنان ما نيز خطاهاي زيادي بر روي او مرتكب شوند. در واقع تمركز تيم ما را برهم زد، ضمن اينكه عثمان بارو در دفاع بسيار موفق بود.

سرمربي تيم الجلا در مورد نحوه‌ي بازي ذوب‌آهن در اين ديدار اظهار كرد: با توجه به شناخت ذوب آهن مي دانستيم كار سختي در اصفهان داريم. در بازي اول ما تيم قوي و برتر ميدان بوديم و ذوب آهن با توجه به برخي مسائلي كه برايشان پيش آمده بود انرژي و توان لازم را نداشتند. در اين بازي آنها تيم برتر ميدان بودند وانگيزه بالاي آنها موجب شد تا پايان بازي برتري عددي خود را حفظ كنند، در مقابل ما نيز، تلاش كرديم با كاهش اشتباهات اختلاف را كم كنيم. شايد اگر پنالتي هاي زيادي را از دست نمي داديم شرايط به گونه اي ديگر مي شد.

وي با تمجيد از بازي حامد آفاق ادامه داد: شايد آفاق همانند هميشه امتياز كسب نكرد اما فضاسازي، بازيسازي و پاسكاري‌هاي او در زمين براي هم تيم هاي خود فوق‌العاده بود.آفاق يكي از بهترين هاي بسكتبال ايران است. كنترل او در زمين سخت و حتي غير ممكن است.

بايراموويچ در پايان با دشوار دانستن ديدار سوم نيز تصريح كرد: با اين شرايطي كه در ايران پيش آمد مطمئن شدم در سوريه كار سختي در پيش داريم. بايد بگويم براي فيناليست شدن و قهرماني اين رقابت‌ها را آغاز كرديم و حالا كه در يك قدمي آن هستيم با جان و دل تلاش خواهيم كرد. ايران بازيكنان بزرگي دارد و اين از نقاط قوت بسكتبال اين كشور است. در ديدار سوم ميزبان هستيم و به هيچ وجه دوست نداريم در خانه شكست بخوريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 17 اسفند 1389  8:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها