0

اولین سخنان آیت الله مهدوی پس از ریاست بر خبرگان

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اولین سخنان آیت الله مهدوی پس از ریاست بر خبرگان

اولین سخنان آیت الله مهدوی پس از ریاست بر خبرگان چاپ ارسال به رفقا
۱۷ اسفند ۱۳۸۹
رييس مجلس خبرگان رهبري با استناد به آيات قرآني، صبر و مقاومت در انجام وظايف، صبر جمعي در مقابل دشمنان و صبر و تحمل يكديگر را سفارشات قرآن كريم ذكر كرد و گفت: به رغم اختلاف سليقه‌ها بايد همديگر را تحمل كنيم.

به گزارش ايسنا، آيت‌الله مهدوي كني روز سه‌شنبه در سخناني در نهمين اجلاسيه دور چهارم مجلس خبرگان رهبري با گراميداشت ياد بزرگان انقلاب، مجاهدان و مبارزان در راه انقلاب به ويژه امام خميني(ره) و بزرگداشت خاطره شهدا با توصيه به تقوا و پرهيزگاري و مكارم اخلاق، حفظ و صيانت از انقلاب را بسيار مهم و خطير ارزيابي كرد.

وي ارتباط با خدا، با ديگران و دوستان را رابطه‌اي سفارشي شده در احكام اسلامي ذكر كرد و گفت: مقام ولايت حفظ كننده و هماهنگ كننده جامعه است.

مهدوي كني نظارت بر رهبري را پاسداري و صيانت از رهبري ذكر كرد و گفت: اين امر مهم به عهده خبرگان رهبري است و نبايد بگذاريم دشمنان، اين عمود خيمه انقلاب را بشكنند.

رييس مجلس خبرگان رهبري تاكيد كرد: انحصارگرايي مذموم است و بايد وحدت داشته باشيم.

وي همچنين كانديداتوري خود را احساس وظيفه دانست و از هاشمي رفسنجاني به عنوان ياور ديرين خود در مبارزه ياد كرد و گفت: از ايشان مي‌خواهم همانگونه كه در دوران مبارزه و انقلاب تاكنون با ايشان بوديم، ايشان كما في‌السابق به ما كمك كنند.

وي از نمايندگان مجلس خبرگان چه آن‌ها كه به وي رأي دادند چه آنها كه به وي راي ندادند، تشكر كرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 17 اسفند 1389  5:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها