0

مدير نظارت بر داروي دانشگاه جندي‌شاپور اهواز خبرداد: داروخانه‌هاي خوزستان با مشكل مالي مواجه هستند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

مدير نظارت بر داروي دانشگاه جندي‌شاپور اهواز خبرداد: داروخانه‌هاي خوزستان با مشكل مالي مواجه هستند

مدير نظارت بر دارو و موادمخدر دانشگاه علوم پزشكي جندي‌شاپور اهواز گفت: به دليل تاخير در پرداخت مطالبات از سوي سازمان‌هاي بيمه‌گر، داروخانه‌هاي خوزستان براي تامين دارو با مشكل جدي مواجه هستند.

 

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، منطقه خوزستان، دكتر حسين برزگر با اعلام اين خبر اظهار كرد: به دليل حجم بسيار زياد مراجعه بيماران در ماه‌هاي پاييز و زمستان به داروخانه‌هاي خوزستان و افزايش ميزان ريالي مطالبات در مقايسه با 6 ماهه نخست سال و ديركرد در پرداخت اين مطالبات از سوي بيمه‌ها، فشاري دوچندان بر چرخه اقتصادي داروخانه‌هاي خوزستان وارد شده است.

 

وي با بيان اين كه تامين نشدن به موقع اعتبارات مالي مورد نياز، داروخانه‌هاي خوزستان را در خريد و وارد كردن دارو به استان با مشكل مواجه مي‌كند، افزود: علي‌رغم پيگيري مكرر مسؤولان سازمان‌هاي بيمه‌گر استان، به دليل ارسال نشدن اعتبارات درخواستي از سوي وزارتخانه مربوطه، تاكنون نتيجه‌اي حاصل نشده است.

 

مدير نظارت بر دارو و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشكي جندي‌شاپور اهواز با تاكيد بر اين كه مسؤولان استاني بايد براي حل مشكل و گرفتن مطالبات داروخانه‌هاي خوزستان تلاش كنند، خاطرنشان كرد: در سه ماهه دوم سال جاري نيز مشكل مشابهي به وجود آمد كه با پيگيري استاندار و مسؤولان مربوطه مشكل حل شد.

 

وي اظهار اميدواري كرد: با توجه به حضور مهمانان نوروزي و كاروان‌هاي راهيان نور در خوزستان و افزايش مراجعه به داروخانه‌ها، مشكل پرداخت مطالبات داروخانه‌هاي خوزستان هرچه زودتر حل شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 17 اسفند 1389  5:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها