0

رهبر اقليت سناي آمريكا در حال عوام فريبي است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رهبر اقليت سناي آمريكا در حال عوام فريبي است

89/12/17 - 11:46
شماره:8912170414
نسخه چاپي ارسال به دوستان
طراح قانون حذف حقوق كارگري:
رهبر اقليت سناي آمريكا در حال عوام فريبي است

خبرگزاري فارس: بدنبال تعليق تصويب قانون حذف حقوق اتحاديه‌هاي كارگري، فرماندار ايالت ويسكانسين، چهره‌هاي دموكرات غائب در راي‌گيري و رهبر اقليت سناي ويسكانسين را به مانع تراشي در حل بن‌بست طرح پيشنهادي خود معرفي كرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمريكايي "واشنگتن‌پست "، "اسكات واكر "، فرماندار ايالت ويسكانسين آمريكا و طراح قانون حذف حقوق اتحاديه‌هاي كارگري، در كنفرانس مطبوعاتي روز گذشته رهبر اقليت سناي ويسكانسين را به عوام‌فريبي متهم كرد و دموكرات‌هاي غائب در جلسه راي‌گيري درباره قانون فوق را مانع اصلي بي‌نتيجه ماندن مذاكره براي حل بن‌بست طرح پيشنهادي خود معرفي كرد.

"اسكات واكر " اعلام كرد: كاركنان او در تلاش بودند تا با چهره‌هاي دموكراتي كه براي جلوگيري از به حد نصاب رسيدن تعداد قانون‌گذاران مجلس نمايندگان و ممانعت از تصويب قانون حذف حقوق اتحاديه‌هاي كارگري اين ايالت را ترك كرده بودند، مذاكره كنند و حتي در مسير متقاعد كردن آنها پيشرفت‌هاي خوبي هم داشتند اما "مارك ميلر " رهبر اقليت سناي ويسكانسين در اين بين مانع تراشي كرده است.

واكر گفت: سناتور ميلر در حال عوام فريبي است.

ميلر هم در واكنش به اين اظهارات واكر در بيانيه‌اي اعلام كرد: اميدوارم فرماندار ويسكانسين و رهبران جمهوريخواه به جاي شركت در كنفرانس‌هاي مطبوعاتي، زمان بيشتري را براي ديدارها و گفت‌وگوهاي تلفني و پيگيري تصميمي براي حل اختلاف نظرهاي به وجودآمده صرف كنند.

اين اظهارنظر واكر در شرايطي اعلام مي‌شود كه يكي از دموكرات‌هاي غائب در راي‌گيري قانون پيشنهادي، صبح روز گذشته اعلام كرده بود كه به همراه تعدادي از همكارانش قصد بازگشت به ويسكانسين را دارند و گفته بود: آنها مطمئن هستند كه مسيري كه راي‌دهندگان به قانون حذف حقوق كارگري در پيش مي‌گيرند، باعث تضعيف جايگاه و قدرت جمهوريخواهان در ويسكانسين شود.

اما به نظر مي‌رسد اظهارات واكر درباره مانع تراشي‌هاي چهره‌هاي دموكرات ويسكانسين در مسير تصويب قانون پيشنهادي حذف حقوق اتحاديه‌هاي كارگري، تنها باعث محكم‌تر شدن تصميم قانون‌گذاران دموكرات براي عدم بازگشت شود تا زمانيكه واكر پيشنهاد خود را در رابطه با حذف حقوق مربوط به برگزاري ائتلافات عمومي و مذاكرات در خصوص احقاق حق اتحاديه‌هاي كارگري را پس بگيرد.

انتهاي پيام/ص

 
 
سه شنبه 17 اسفند 1389  4:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها