0

شكايت رسمي دفتر تحكيم وحدت از بي‌بي‌سي فارسي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شكايت رسمي دفتر تحكيم وحدت از بي‌بي‌سي فارسي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به دليل نشر مكرر اكاذيب صورت مي‌گيرد؛
شكايت رسمي دفتر تحكيم وحدت از بي‌بي‌سي فارسي

خبرگزاري فارس: دفتر تحكيم وحدت از رسانه "رژيم سلطنتي انگليس " (بي‌بي‌سي) به دليل انتشار اخبار كذب به نام اين اتحاديه دانشجويي به مجامع بين‌المللي شكايت مي‌كند.

مهدي عباسي‌مهر قائم مقام تشكيلات دفتر تحكيم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، با بيان اينكه رسانه‌هاي غربي از جمله بي‌بي‌سي فارسي نشر اكاذيب عليه جمهوري اسلامي ايران را به حد بالاي خود رسانده‌اند، اظهار داشت: بي‌بي‌سي در اين روند گاه و بي‌گاه دروغ‌هايي را نسبت به اتحاديه‌هاي دانشجويي مطرح مي‌كند كه افكار عمومي بايد نسبت به اين اخبار دقت بيشتري به خرج دهند.

وي اضافه كرد: روال فعلي كه به صورت نشر اكاذيب در رسانه‌هاي بيگانه مانند بي‌بي‌سي فارسي و رسانه‌هاي معاند داخلي صورت مي‌گيرد، مسئله‌اي است كه در سال‌هاي گذشته بارها اتفاق افتاده است و نمونه عيني آن را در انتخابات سال 88 و در تشكيلات مهدي كروبي شاهد بوديم كه وي نام دفتر تحكيم وحدت را براي مواضع شخصي خود مصادره كرد.

وي با اشاره به خبري كه بي‌بي‌سي فارسي به نقل از دفتر تحكيم وحدت و انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي كشور منتشر كرده است، گفت: انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه صنعتي اميركبير و ساير انجمن‌هاي دانشگاه‌هاي كشور از اين خبر اعلام برائت كرده و بر ضديت مواضع خود با مواضع ذكر شده در آن خبر تاكيد كردند.

عباسي‌مهر با بيان اينكه ادامه پيدا كردن چنين روندي باعث مي‌شود تا دفتر تحكيم وحدت از شبكه دولتي انگليس (بي‌بي‌سي) شكايت رسمي كند، گفت: بي‌بي‌سي فارسي مكررا نام اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان (دفتر تحكيم وحدت) را به دورغ در اخبار خود مي‌آورد و اين اقدام بي‌بي‌سي فارسي مصداق بارز نشر اكاذيب و جعل عنوان است.

دبير سابق تشكيلات دفتر تحكيم وحدت از وزارت خارجه خواست تا از طرق ديپلماسي پيگر احقاق حق دفتر تحكيم وحدت بوده و پيگير شكايت اين اتحاديه دانشجويي باشد و اجازه سوء استفاده از نام يك اتحاديه دانشجويي ايراني را به رسانه‌هاي كشور انگلستان ندهد.
انتهاي پيام/ع

 
 
سه شنبه 17 اسفند 1389  1:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها