0

گوارديولا:‌ آرسنال قوي را ترجيح مي دهم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

گوارديولا:‌ آرسنال قوي را ترجيح مي دهم


گوارديولا:‌ آرسنال قوي را ترجيح مي دهم
 

'پپ گوارديولا' سرمربي تيم فوتبال بارسلونا از پيوستن 'رابين فان پرسي' در آخرين ساعات به تيم آرسنال براي ديدار سه شنبه هفته جاري با اين تيم استقبال کرد و گفت: ترجيح مي دهم با يک آرسنال قوي در ديدار برگشت يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا روبرو شوم.


    فان پرسي مهاجم هلندي آرسنال در جريان ديدار فينال کارلينگ کاپ برابر بيرمنگام مصدوم شد و جاي خود را به بازيکني ديگر داد.
با اين حال فان پرسي روز دوشنبه همراه با ساير بازيکنان تمرين کرد و نام او در فهرست 19 نفره تيم آرسنال که دوشنبه بعدازظهر به فرودگاه لوتون رفتند، قرار داشت و نام سسک فابرگاس نيز در اين فهرست ديده مي شد.
گوارديولا ضمن خوشامدگويي به همه ستارگان و صاحب نام هاي آرسنال، گفت که دوست داشت الکس سانگ هافبک آرسنال و بازيکن تيم ملي انگليس و ''تئو والکات'' که به سبب مصدوميت در ترکيب تيم نيستند هم به بازي سه شنبه شب مي رسيدند.
سرمربي بارسلونا گفت: دوست داشتم سانگ هم بازي کند. شايد والکات در دقايق پاياني با يک پرواز اختصاصي به بارسلونا بيايد، کسي چه مي داند؟
وي افزود: دلم مي خواهد همه بازيکنان بزرگ در زمين باشند. يکي برابر ديگري، آن وقت شاهد نمايشي بزرگ خواهيد بود.
گوارديولا گفت: اميدوارم همه آنها در تيم باشند؛ فان پرسي، سمير نصري و سسک چون بهترين بازي آرسنال را مي خواهم.
سرمربي بارسلونا که خود مدتي به دليل کمر درد بستري بود، اضافه کرد: اگر فان پرسي بازي کند، مشکلي نخواهد بود. حضور او براي تيم و هر کس ديگر خوب است. اگر نتواند بازي کند باز هم آرسنال تيمي متشکل از بازيکنان بزرگ خواهد بود.
وي گفت: ‌آرسنال گزينه هاي متعددي در اختيار دارد. تيم آنها پويا است و مي تواند در موقعيت هاي مختلف بازي کند. آنها در ضد حمله عالي هستند. ما تلاش مي کنيم جلوي آنها را بگيريم.
گوارديولا ديدار بارسلونا و آرسنال را يک ''بازي ويژه'' در ليگ قهرمانان توصيف کرد و افزود: تيم آرسنال در حال رقابت با منچستريونايتد در ليگ برتر انگليس است، به فينال کارلينگ کاپ رسيد و اکنون در مراحل پاياني ليگ قهرمانان اروپاست.
وي گفت: آ‌رسنال هميشه در صدر است. وقتي که شما در هر فصل از رقابت ها در صدر هستيد نشان از کيفيت است.
سرمربي بارسلونا افزود: حتي هنگامي که آرسنال بازيکنانش را مي فروشد هم سطح خوب فوتبال خود را حفظ مي کند. بسياري از تيم ها يک سال به صدر مي رسند و بعد همه چيز تمام مي شود ولي آرسنال در همه فصول در صدر است. البته نقص هايي هم دارند ولي تيم جواني هستند.
گوارديولا از ''جک ويلشر'' هافبک 19 ساله آرسنال به عنوان بازيکني جوان که آينده اي درخشان دارد ياد کرد.
وي گفت: ويلشر بازيکن بزرگي است که شگفتي ساز شده است. من ابتداي فصل او را نمي شناختم. او بازيکني فوق العاده است نه فقط براي آرسنال بلکه براي تيم ملي انگليس.
وي افزود: ما بازيکناني زيادي مانند او در تيم ب خود داريم. وجود چنين بازيکناني جزو خبرهاي خوب براي رشته فوتبال است. 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 17 اسفند 1389  10:49 AM
تشکرات از این پست
sr1313
دسترسی سریع به انجمن ها