0

13 هزار نفر در ملاير زيرپوشش كميته امداد هستند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

13 هزار نفر در ملاير زيرپوشش كميته امداد هستند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير كميته امام ملاير:
13 هزار نفر در ملاير زيرپوشش كميته امداد هستند

خبرگزاري فارس: مدير كميته امام خميني (ره) ملاير گفت: در حال حاضر بيش از 13 هزار نفر در ملاير زيرپوشش كميته امداد اين شهرستان هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ملاير، قاسم يارمحمدي در مراسم تجليل از رابطان فرهنگي كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان ملاير با اشاره به تشكيل كميته به فرمان امام خميني(ره) به 22 روز بعد از پيروزي انقلاب افزود: به بركت اين نيت خالصانه امام خميني(ره) تاكنون بعد از گذشت 32 سال از پيروزي انقلاب توفيقات زيادي در حل محروميت‌زدايي در كشور داشته‌ايم.


وي مهمترين حسن اين نهاد مقدس را مردمي بودن آن عنوان كرد و ابراز داشت: اگر مردم نباشند كميته امداد در حل مشكلات نيازمندان نمي‌تواند به اهداف پيش روي خود دست يابد.


مدير كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان ملاير تصريح كرد: مردم نوع‌دوست ايران با تأسي از ائمه اطهار(ع) به ويژه امام علي(ع) در كمك و ياري رساندن به نيازمندان گام‌هاي مثبتي را برداشته‌اند.


وي با بيان اينكه در حال حاضر بيش از 13 هزار نفر در ملاير زير پوشش كميته امداد هستند، ادامه داد: يك هزار و 683 يتيم زير پوشش كميته امداد امام خميني(ره) هستند كه از سوي 2 هزار و 85 حامي حمايت مي‌شوند.


يارمحمدي ابراز داشت: بيش از 80 درصد از فرهنگيان، مربيان و دبيران آموزش و پرورش نيز جزو حاميان هستند كه اين افتخار بزرگي براي اين نهاد است.


وي از وجود يك هزار و 900 دانش‌آموز و 450 دانشجو زير پوشش اين نهاد در مقاطع مختلف خبر داد و افزود: 500 شغل جديد نيز با اعتبار 2 ميليارد و 300 ميليون تومان در سال جاري براي مددجويان جوياي كار اين نهاد از منابع داخلي و تسهيلات بانكي در ملاير ايجاد شده است.


مدير كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان ملاير ضمن تقدير از مديران مدارس و رابطان فرهنگي ابراز داشت: توجه بيشتر به دانش‌آموزان كه زير پوشش كميته امداد امام خميني(ره) هستند بسيار مهم است و دبيران و مربيان مدارس بايد در زمينه‌هاي درسي، تربيتي و... به اين دانش‌آموزان توجه بيشتري داشته باشند چرا كه اين دانش‌آموزان در برابر مشكلات آسيب‌پذيرتر هستند.


وي از نواختن زنگ نيكوكاري در مدارس شهرستان در روز 18 اسفندماه خبر داد و افزود: پايگاه‌هاي جمع‌آوري كمك‌هاي مدارس در اين روز برقرار است و دانش‌آموزان مي‌توانند كمك‌هاي خود را به پايگاه‌ها تحويل دهند.


يارمحمدي تعداد پايگاه‌هاي كميته امداد ملاير در روز جشن نيكوكاري را 134 پايگاه عنوان كرد.


در پايان اين مراسم بعد از اجراي چند برنامه از 210 نفر از رابطان فرهنگي مدارس با كميته امداد شهرستان تقدير شد.

    حمید.bmp

 

 

سه شنبه 17 اسفند 1389  9:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها