0

اعتراض داوران به حق است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

اعتراض داوران به حق است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
سرپرست هيئت فوتبال مشهد:
اعتراض داوران به حق است

خبرگزاري فارس: سرپرست هيئت فوتبال مشهد درباره اعتراض داوران به پرداخت نكردن حق‌الزحمه‌هاي داوري مسابقات ليگ باشگاه‌هاي مشهد گفت: اعتراض داوران به حق است اما مقصر اين تاخير ما نيستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، محمود قربانيار در حاشيه مراسم اهداي جوايز برترين‌هاي مسابقات ليگ فوتبال باشگاه‌هاي مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: كادر جديد هيئت فوتبال مشهد از اواخر مسابقات كار خود را آغاز كرد و از زماني كه آمده‌ايم، حق الزحمه‌ها را پرداخت كرده‌ايم و سعي مي‌كنيم به مرور زمان و تا انتهاي سال جاري حق‌الزحمه‌هاي فصل قبل را نيز پرداخت كنيم.


سرپرست هيئت فوتبال مشهد با اشاره به برنامه‌هاي هيئت در راستاي ارتقاي سطح علمي مربيان فوتبال در مشهد افزود: مربيان حاضر در ليگ‌هاي فوتبال ما بايد داراي مدارك مربيگري باشند و ما براي كمك به آن‎ها و افزايش سطح علمي مربيان به زودي كلاس‌هاي مربي‌گري را در مشهد برگزار مي‌كنيم.


وي ادامه داد: در حال تكميل شناسنامه باشگاه‌هاي فوتبال در مشهد هستيم كه در آنها تمام مشخصات مديران و اعضاي باشگاه‌ها از جمله سوابق حرفه‎اي و ورزشي آن‌ها ثبت خواهد شد.


قربانيار اظهار داشت: از اين پس تنها به افرادي اجازه باشگاه‌داري خواهيم داد كه شرايط اوليه باشگاه‌داري را داشته باشند و لازمه شركت در مسابقات باشگاهي از اين پس داشتن اين شناسنامه است.


سرپرست هيئت فوتبال مشهد تصريح كرد: باشگاه‌ها را ملزم كرده‌ايم كه حداقل شرايط باشگاه‌داري را ايجاد كنند و حتي از آن‌ها خواسته‌ايم در باشگاه‌هايشان كميته انضباطي تشكيل دهند.*راه‌اندازي سامانه ثبت مشخصات و قراردادهاي بازيكنان


وي تاكيد كرد: با راه‌اندازي سامانه ثبت مشخصات و قراردادهاي بازيكنان، جلوي تخلفات در فوتبال مشهد گرفته مي‌شود.


سرپرست هيئت فوتبال مشهد ادامه داد: به‌زودي سامانه اينترنتي ثبت مشخصات و قراردادهاي بازيكنان فوتبال مشهد در سايت هيئت فوتبال راه‌اندازي مي‌شود.


وي در مورد برنامه‌هاي هيئت فوتبال مشهد براي استعداديابي اظهار داشت: عباس چمنيان مربي با دانش استان به عنوان مسئول استعداديابي شمال شرق كشور انتخاب شده است و ما هم بنا داريم در هيئت، كميته استعداديابي را فعال كنيم.


سرپرست هيئت فوتبال مشهد تصريح كرد: در سال آينده سعي خواهيم كرد مسابقاتي با تعداد تيم‌هاي كمتر اما با كيفيت‌تر برگزار كنيم و به استعداديابي در مدارس فوتبال توجه ويژه خواهيم داشت.

    حمید.bmp

 

 

سه شنبه 17 اسفند 1389  9:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها