0

شکاف طبقاتی در غالب کشورها از اصلی ترین چالش های حکومت ها

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شکاف طبقاتی در غالب کشورها از اصلی ترین چالش های حکومت ها

وزیر کار و امور اجتماعی در همایش تجلیل از 32 سال تلاش و بصیرت جامعه کارگری، پیام رئیس جمهور را خطاب به جامعه کارگری قرائت کرد.

 
 

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، در این پیام آمده است: امروز شکاف طبقاتی در غالب کشورها از اصلی ترین چالش های حکومت ها به شمار می رود.

در بخش دیگری از این پیام تاکید شده است: جمهوری اسلامی ایران به عنوان مردمی ترین حکومت بشری، اراده قطعی و اولویت اصلی خود را بر بسط عدالت به ویژه در جنبه های اقتصادی و معیشتی مردم قرار داده است و دولت نهم و دهم در راستای تحقق شعار عدالت محوری به ویژه عدالت اقتصادی گام های مؤثری برداشته که طرح واگذاری سهام عدالت یکی از این گام هاست.

رئیس جمهور در بخشی از این پیام با اشاره به رونمایی از پایگاه اینترنتی ثبت نام سهام عدالت کارگران ساختمانی، عزت روزافزون جامعه کارگری و ملت شریف ایران را از درگاه خداوند خواستار شده است.

حجت الاسلام شمس تنکابنی، نماینده حضرت آیت الله نوری همدانی نیز پیام ایشان را در همایش تجلیل از 32 سال تلاش و بصیرت جامعه کارگری قرائت کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: تاریخ انقلاب اسلامی ایران خدمات و جهاد کارگران را در آغاز حرکت های اسلامی فراموش نمی کند و در مدت سی سال جامعه کارگری در عرصه های مختلف با کار و تلاش و فکر بلند در راه عظمت و مجد ایران اسلامی مؤثر بوده است.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 17 اسفند 1389  7:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها