0

تحقق 20 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تحقق 20 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان امور مالیاتی کشور گفت : تاکنون 80 درصد از 25 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی سال جاری وصول شده است و مانده درآمد نیز تا پایان سال محقق می شود.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مجید یارمند اظهار داشت : سازمان امور مالیاتی کشور نخستین سازمان درآمدی کشور بعد از نفت است و در تمامی شهر ها و مراکز استان ها واحد اداری دارد و در بیش از 10 منبع مالیاتی مانند مالیات ارزش افزوده ، مالیات حقوق و ... اقدام به وصول مالیات می کند.

وی افزود : با توجه به اهداف برنامه پنجم ، سازمان امور مالیاتی بر اساس برنامه ریزی منسجم در حال تجهیز و آماده سازی خود برای تامین بودجه ها و هزینه های کشور از طریق مالیات است ، زیرا اگر ذخایر نفتی کشور به اتمام برسد بهترین منبع برای تامین هزینه های کشور مالیات خواهد بود.

یارمند با تاکید به اینکه مالیات یکی از زمینه های تامین عدالت است ، ادامه داد :‌پس از اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها ،‌مالیات و بانکها در اولویت کار قرار گرفته اند و امید است با مدیریت درست ،‌طرح تحول عظیم مالیاتی را در سطح کشور اجرا کنیم.

وی همچنین از معافیت برخی فعالیت های فرهنگی از پرداخت مالیات بر اساس ماده 139 قانون اساسی خبر داد و تصریح کرد : بخش کشاورزی نیز از پرداخت مالیات معاف است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 17 اسفند 1389  7:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها