0

حضور پايگاه‌هاي ميراث جهاني ايران براي نخستين‌بار در نمايشگاه ITB

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

حضور پايگاه‌هاي ميراث جهاني ايران براي نخستين‌بار در نمايشگاه ITB


مدير پايگاه‌هاي جهاني ميراث فرهنگي در گفت‌وگو با فارس خبر داد
حضور پايگاه‌هاي ميراث جهاني ايران براي نخستين‌بار در نمايشگاه ITB

خبرگزاري فارس: مدير پايگاه‌هاي جهاني ميراث فرهنگي از حضور پايگاه‌هاي ميراث جهاني ايران براي نخستين‌بار در نمايشگاه گردشگري ITB خبر داد.


پرويز سعادتي در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بيان اينكه چهل و پنجمين دوره نمايشگاه بين‌المللي ITB برلين به مدت 5 روز از تاريخ 9 تا 13 مارس مصادف با هيجدهم تا بيست و دوم اسفند 1389 برگزار مي‌شود، گفت: امسال براي نخستين بار است كه پايگاه‌هاي جهاني ايران نيز در اين نمايشگاه حضور مي‌يابند.

وي در ادامه افزود: در اين غرفه، جاذبه‌ها، امكانات رفاهي و تسهيلات سفر به به اين پايگاه‌هاي جهاني در ايران به توريست‌ها و بازديدكنندگان نمايشگاه معرفي مي‌شود.

مدير پايگاه‌هاي جهاني ميراث فرهنگي با بيان اينكه 12 پايگاه جهاني ميراث فرهنگي در ايران وجود دارد، گفت: فضاي كلي غرفه جمهوري اسلامي ايران به مساحت 472 متر مربع در سالن A 7.2 در محل دائمي برگزاري نمايشگاه‌هاي Messe Berlin است كه بخشي از آن به پايگاه‌هاي ميراث فرهنگي ايران اختصاص يافته است.

به گفته محمدحسين برزين؛ رئيس هيئت مديره شركت نمايشگاه‌هاي ميراث‌فرهنگي و گردشگري ايران، انتظار مي‌رود بيش از 11 هزار شركت و سازمان از بيش از 180 كشور جهان در اين نمايشگاه شركت كنند.

وي تصريح كرد: امسال در نمايشگاه گردشگري بين‌المللي ITB 2011، شركت‌هاي فعال صنعت گردشگري و هتل‌داري كشور حضور دارند و همانند سال‌هاي گذشته توانمند‌ي‌ها و جاذبه‌هاي گردشگري كشورمان را در معرض بازديد علاقمندان قرار خواهند داد.

به گفته برزين در چهل و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري ITB برلين سازمان‌ها و انجمن‌هاي گردشگري، تورگردانان، ‌دفاتر خدمات مسافرتي، هتل‌ها،‌ شركت‌هاي حمل و نقل (خطوط هواپيمايي، راه آهن، خطوط كشتيراني، اتوبوسراني)، رسانه‌ها، فناوري اطلاعات در خدمت گردشگري، دفاتر رزرواسيون و اطلاعات و تكنولوژي گردشگري، شركت‌هاي تجاري برگزاركننده همايش‌ها و كنگره‌ها، تورهاي تشويقي تجاري و نمايشگا‌ه‌ها حضوري چشمگير دارند.

سه شنبه 17 اسفند 1389  12:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها