0

دايي:اگر با كاشاني مشكل داشته باشم، يك ثانيه هم در پرسپوليس نمي مانم

ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19668

همدان – سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: اگر با سرپرست اين باشگاه مشكل داشته باشم،‌ يك ثانيه هم در پرسپوليس نمي مانم.

به گزارش ايرنا، 'علي دايي' دوشنبه شب درگفت وگو با خبرنگاران، شايعه اختلافش با حبيب كاشاني را رد كرد و افزود : هيچ مشكلي با سرپرست باشگاه پرسپوليس ندارم ، پيش از حضورم در اين باشگاه با كاشاني دوست بودم. متاسفانه برخي افراد سعي در به حاشيه بردن پرسپوليس دارند.
وي درخصوص ديدار تيم هاي پرسپوليس و پاس همدان اظهار داشت : نيمه اول توپ و ميدان در اختيار سرخپوشان بود به طوريكه بازيكنان اين تيم مي توانستند گل هاي بيشتري را وارد دروازه تيم ميزبان كنند.
دايي به گل زودهنگام تيم پاس در آغاز نيمه دوم اشاره كرد و افزود : اين امر باعث شد تا بازيكنان پرسپوليس دچار استرس و فشار رواني شوند و دقايقي تحت تاثير حريف قرار گيرند.
وي با بيان اينكه بازيكنان پرسپوليس با شناخت كامل مقابل پاس صف آرايي كردند،‌ اظهار داشت : ارسال توپ هاي بلند و سانتر از جناحين تاكتيك تيم پاس بود كه بازيكنان پرسپوليس پس از دريافت گل، كناره هاي زمين را بستند تا دروازه اين تيم تهديد نشود.
سرمربي پرسپوليس درباره عملكرد تيم پاس گفت : اين تيم به غير از صحنه اتفاقي گل و شوت علي سامره موقعيت ديگري در بازي نداشت اما با اين وجود احترام خاصي براي اين تيم قائل هستم.
وي با بيان اينكه فريب جدول را نمي خورد ، افزود : با تمام قوا مقابل تيم انتهاي جدولي پاس همدان قرار گرفتيم تا بتوانيم با پيروز ميدان را ترك كنيم.
دايي با بيان اينكه پاس بهترين تماشاگران ليگ دهم را در اختيار دارد، خاطر نشان كرد : آنان در فضايي آرام ، تنها به تشويق تيم خود پرداختند.
وي با بيان اينكه باشگاه ها بايد بر روي مسائل فرهنگي كار كنند، گفت : آنان بايد در انتخاب ليدرها دقت كافي داشته باشند تا شاهد جو ناآرامي در ورزشگاه ها نباشيم.
سرمربي پرسپوليس ادامه داد : به بازيكنان هشدار داده ام كه به هيچ وجه تحت تاثير سكوها قرار نگيرند تا حادثه محروميت عليرضا حقيقي درازه بان اين تيم تكرار نشود.
دايي تيم پرسپوليس را مدعي هر دو جام قهرماني ليگ برتر و جام باشگاه هاي آسياست، افزود : تمام تلاش خود را براي موافقيت در اين رقابت ها انجام خواهيم داد.
وي شايعه فحاشي خود به نادر احمدي بازيكن تيم پاس همدان را تكذيب كرد و اظهار داشت : زماني كه توپ به خارج رفت به اين بازيكن گفتم كه ايرادي ندارد، توپ براي شماست، اما احمدي به سوي من آمد.
تيم پرسپوليس عصر دوشنبه در هفته بيست و پنجم ليگ برتر باشگاه هاي ايران با نتيجه دو بر يك از سد پاس همدان گذشت و به رده چهارم جدول رده بندي صعود كرد.

دوشنبه 16 اسفند 1389  9:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها