0

مصاحبه تند بازيكن فولاد عليه آقا مجيد:جلالي داغانم كرده

ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19668

ميثم خسروي ابتداي فصل با هزار اميد و آرزو به فولاد رفت تا فوتبالش را احيا كند اما پس از تنها هفت، هشت بازي فيكس براي اهوازي ها به نيمكت منتقل شد. الان هفته هاست كه بازي به خسروي نمي رسد. يكي دو روز پيش هم جلالي به رنگ جوراب هاي خسروي پيله كرد و او را از تمرين اخراج كرد تا اختلاف هاي طرفين ماجرا بيشتر شود.
 خسروي در اين مورد مي گويد:« من مشكلي با جلالي ندارم بلكه آن آقا است كه با من مشكل دارد. جلالي دوست دارد خرابم كند و به همين دليل هم مدام دنبال بهانه مي گردد. يكي دو روز پيش هم به جورابم گير داد، در حالي كه بازيكن ديگري هم بود كه جورابي به رنگ جوراب من پوشيده بود.»
 خسروي صحبتهايش را اينگونه ادامه مي دهد:« جلالي داغانم كرده، واقعا نمي دانستم چنين اخلاقي دارد كه اگر مي دانستم صد سال هم به تيمي نمي آمدم كه او مربي اش است. متاسفانه هر سال چند بازيكن زير دست اين آقا نابود مي شوند. اين آقا اخلاق معلمي دارد و نمي تواند با همه بازيكنان بسازد. دوست دارد همه اش دستور بدهد و كلا رفتارش خيلي خشك است.»
خسروي كه حسابي از دست جلالي و رفتارهايش ناراحت است در ادامه مي گويد:« اين آقا مي خواهد بگويد من هم مي توانم جوان رو كنم و به بازيكنان كم سن و سال بازي بدهم. مي خواهد بگويد فلان بازيكن را من فوتباليست كردم و خيلي مسائل ديگر. غير از من هم خيلي از بازيكنان با او مشكل دارند اما انها روزگار مي گذرانند و من نمي توانم اين كار را انجام بدهم.»
خسروي درباره آينده اش در فولاد مي گويد:« جلالي گفته فعلا سر تمرين نيا. فردا هم به باشگاه مي روم تا تكليفم روشن شود. مي خواهم به مسئولان بگويم اين آقا از قيافه من بدش مي آيد و دوست دارد جاي من بازيكن ديگري را بازي بدهد. البته من با فولاد قرارداد دارم و تا آخر فصل اينجا مي مانم. اگر هم جلالي اجازه تمرين نداد مي روم باشگاه و جلوي مديرعامل تمرين مي كنم و روپايي مي زنم چرا كه من با باشگاه قرارداد دارم.»

دوشنبه 16 اسفند 1389  9:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها