0

اعلام برنامه روز سوم هفتمين جشنواره پويانمايي

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

اعلام برنامه روز سوم هفتمين جشنواره پويانمايي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
/هفتمين جشنواره پويانمايي تهران/
اعلام برنامه روز سوم هفتمين جشنواره پويانمايي

خبرگزاري فارس: برنامه نمايش فيلم‌هاي منتخب هفتمين جشنواره بين‌المللي پويانمايي تهران در سومين روز برپايي به همراه سينماهاي نمايش دهنده آن‌ها اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، در سومين روز از برپايي هفتمين جشنواره بين‌المللي پويانمايي تهران آثار منتخب اين دوره از جشنواره در بخش‌هاي مسابقه بين‌الملل، مسابقه ايران، مسابقه دانشجويي بين‌الملل، چشم‌انداز (استادان فردا) و نمايش ويژه (ناديدني‌هاي هفتم) به نمايش در مي‌آيند.


براساس اين گزارش، برنامه روز سوم جشنواره (سه شنبه 17 اسفند) و سينماهاي نمايش دهنده آثار به شرح زير است:



سينما فلسطين / سالن شماره 1


ساعت 9


«چشم‌انداز» / (استادان فردا)


تابستان گرم (ژين لي/ استراليا/ 3 دقيقه و 1 ثانيه)، آونگ (النا كوركوا/ روسيه/ 8 دقيقه و 40 ثانيه)، سي – كال (كيم تائه يون / كره جنوبي/ 6 دقيقه و 12 ثانيه)، كره اسب شاد (رومن موسو/ فرانسه/ 8 دقيقه و 12 ثانيه)، وسترن (چارلز كوقو/ فرانسه/ 2 دقيقه و 56 ثانيه)، كراسد سيلد (ايوانا بوسنياك - لئا ويداكوويچ/ نروژ / 12 دقيقه و 16 ثانيه)، نوستالژي (برندون لي برگر/ نروژ / 1 دقيقه و 46 ثانيه)، پنهان (پيوتر شچپانوويچ/ لهستان/ 7 دقيقه و 7 ثانيه)، آينده بي آينده (زو ژان ژانگ/ تايوان/ 5 دقيقه)، فرشته پياده (چون چوانگ، يون ليائو، جن ين چن/ تايوان/ 7 دقيقه و 6 ثانيه)، گستاخي (فلوريان شنل/ آلمان/ 3 دقيقه و 15 ثانيه)، مسافر يكشنبه (نوريا گونزالس بلانكو/ بريتانيا/ 4 دقيقه و 45 ثانيه)، وُوُ (لويز لوفايت استوكلر/ بريتانيا/ 7 دقيقه و 47 ثانيه)، شب خرس (الكسي فقاديه، ژولين قنارد، پاسكال ژيقو/ بلژيك/ 2 دقيقه و 2 ثانيه) و پاييز (اندرو روبينسون/ بريتانيا/ 2 دقيقه و 2 ثانيه).



ساعت 11


« مسابقه بين الملل7»؛


كينه ماتوگراف (تامك باگينسكي / لهستان / 12دقيقه و 15 ثانيه)، جوخه پرنده (ماركو بيلياتزي / ايتاليا / 9دقيقه)، زن اسكلتي (سارا ون دن بوم / فرانسه / 8 دقيقه و50 ثانيه)، دختران دوقلوي خيابان سانست (مارك ريبا،آنا سولاناس / اسپانيا / 11دقيقه و 58 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / ايران / 7دقيقه و40 ثانيه)، بيرون از جنگل (توبياس بوسين / دانمارك / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، قيمت؛20/7 فيت (رولاند بالاي تاث / مجارستان / 6 دقيقه و31 ثانيه)، ناو جنگي سرسخت (كريستين دي ويتا / بريتانيا / 6 دقيقه و 2 ثانيه)، ميوه رسيده (محمد علي شريف پور / 3 دقيقه و 35 ثانيه)، كشش (فرانسوا ووگل / فرانسه / 4 دقيقه و 13 ثانيه)، خليج اركيده ها (بوهونگ دنگ / چين / 1 دقيقه و 2 ثانيه)، پايان گرگ (استفاني كادوره / فرانسه / 2 دقيقه و 21 ثانيه(، پرنده سياه (پال تاث / مجارستان / 11 دقيقه و 33 ثانيه) و پخته شده (بريتانيا / 6 دقيقه و 46 ثانيه/ ينس بلان).



ساعت 14


«مسابقه ايران 4»؛


ميوه رسيده (محمدعلي شريف پور/ 3 دقيقه و 35 ثانيه)، بندي (ميثم صابري / 4 دقيقه و 30 ثانيه)، وايس ورسا (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 33 ثانيه)، تيزرنيسان قشقايي (اميرمحمد دهستاني / 40 ثانيه)، حساسيت (رامين رحيمي/ 2 دقيقه و 20 ثانيه)، نقطه سرخط (ربين ساماني / 4 دقيقه 23 ثانيه)، ببين چي كشيدم (مليحه محققي/ 2 دقيقه و 50 ثانيه)، كشاورز و ربات (عبدالله عليمراد / 21 دقيقه) محمد امين (علي احمدي / 9 دقيقه و 46 ثانيه)، كافه نت (راشين خيريه/ 1 دقيقه و 27 ثانيه)، درامواج سند (كياوش جاهد پارسا / 3 دقيقه و 9 ثانيه)، نوازنده (كيانوش عابدي / 11 دقيقه و 50 ثانيه) و كدو قلقله زن (مرتضي احدي / 18 دقيقه).



ساعت 16


« مسابقه بين الملل 8»؛


بيست سال (باربارو جوئل اورتيز / كوبا / 14دقيقه و 45 ثانيه)، من احساس مي‌كنم (الينا كوريوكووا / روسيه / 2دقيقه و24 ثانيه)، نقابها (جروم بالبز / فرانسه / 7دقيقه و 37 ثانيه)، بعد (ايگنا كورژنوا / روسيه /13دقيقه)، كنتراست (رسول شيري/ ايران / 4دقيقه و 45 ثانيه)، دايناسور سوار (پيتر اندرسون / دانمارك / 4دقيقه و28 ثانيه)، دختر و شكارچي (جادويگا كوالسكا / سويس /5دقيقه و 28 ثانيه)، گل (عدنان حسين / پاكستان / 9دقيقه و6 ثانيه )، من دو نفر بودم (شيوا صادق اسدي/ ايران / 4دقيقه و20 ثانيه)، پسر چرخ ران (تيمو آرسالو / ايرلند / 3دقيقه و 45 ثانيه)، تلويزيون (متيو جارت / دانمارك/ 3 دقيقه و 42 ثانيه)، دنياي بابانوئل (ديويد آلوا، اريك توستي / فرانسه / 1دقيقه و3 ثانيه) و موش دروغگو (آندريا كيس / مجارستان ، بلژيك ، فرانسه / 19 دقيقه و21 ثانيه).



ساعت 18


«مسابقه دانشجويي بين‌الملل»؛


آب در هاون كوبيدن (ين هسيانگ هونگ/ تايوان/ 10 دقيقه و 15 ثانيه)، نيم پرده (حميده جوادي/ ايران/ 6 دقيقه و 25 ثانيه)، كرم شب تاب (يو چوان كائو/ تاي.ان/ 3 دقيقه و 15 ثانيه)، سر و پند (نجمه بهنام نيا/ ايران/ 9 دقيقه و 34 ثانيه)، پل (دينا گري وليكوسكيا/ روسيه/ 7 دقيقه و 50 ثانيه)، ويليام (ورونيكا آبرتووا، مايكلا كوپيكووا/ اسلواكي/ 7 دقيقه و 20 ثانيه)، ارس (موريتز مايرهافر، يان لوشر/ آلمان/ 10 دقيقه)، پشت بوم (روح ا... سعادتمند/ ايران/ 10 دقيقه و 32 ثانيه) و 9 زندگي (رامينا بورزي/ فرانسه/ 3 دقيقه و 33 ثانيه).



ساعت 20


« مسابقه بين الملل 9»؛


ماشا و خرس (اولگ اوژينوف / روسيه /7دقيقه)، دوچرخه كهنه بيچاره (آناستاژيا سوكولووا / روسيه /2دقيقه و31 ثانيه)، سفر به كيپ ورد (خوزه ميگل ريبرو / پرتغال / 17 دقيقه و30ثانيه)، جوجه سفيد (دميتري ولاسوف / ازبكستان / 16دقيقه و28 ثانيه)، حدس بزن (فريد ياحقي / ايران / 7دقيقه و10 ثانيه)، مهمان (هنريك مالمگرن / دانمارك / 7دقيقه و16 ثانيه)، جلي فيشرز (استيو سابوتنيك / آمريكا / 7دقيقه)، پيكسل ها (پاتريك ژان / فرانسه / 2دقيقه و34ثانيه)، دريا پري (سحر صادقي / ايران /9دقيقه و14 ثانيه)، تعقيب (مو جيانهونگ / چين / 4دقيقه و 6 ثانيه) و كلمه بر (ايزو ترون / فرانسه / 11دقيقه و37 ثانيه).



ساعت 22


«نمايش ويژه» / (ناديدني‌هاي جشنواره هفتم)


اژدهاي شمال (ريو آنت/ استوني/ 14 دقيقه و 30 ثانيه)، نقشه‌هاي بزرگ (ايرمگارد والترت/ سوييس/ 4 دقيقه)، ولزي و تحولش (جرالد كان/ بريتانيا/ 3 دقيقه و 54 ثانيه)، سوپركول (گوران رادووانوويچ/ صربستان/ 4 دقيقه و 33 ثانيه)، عمارت سدهي هانگ لانگ (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 14 ثانيه)، آي بي سي هانگژوي شرقي (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 33 ثانيه)، مانگي، دوباره نه! (آدرين فلوكيگر، كلوديا راثلين، اير مگارد والترت/ سوييس/ 6 دقيقه و 23 ثانيه)، ريولف (تات كورت/ فرانسه/ 4 دقيقه و 20 ثانيه)، او ......... او (آدرين جي. گارسياتي/ آمريكا/ 1 دقيقه و 5 ثانيه)، پسر پرنده (پدرو ريورو، آلبرتو واسكوئز/ اسپانيا/ 12 دقيقه و 8 ثانيه)، آقاي شكل (موتوهيرو شيراكاوا/ ژاپن/ 3 دقيقه)، دختري را با موهاي برزيلي تصور كنيد (الكزاندر برسات/ برزيل / 10 دقيقه)، زنده باد ركورد اقتصادي! (الكسي گوبنكو/ روماني/ 3 دقيقه)، اورانوس (يلنا گيرلين، ماري ليز باسووسكايا/ استوني/ 17 دقيقه و 27 ثانيه)، عشق ورزش: كوه‌نوردي (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 37 ثانيه)، عشق ورزش: پينگ پنگ (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه) و عشق ورزش: دو مينو (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه).




سينما فلسطين / سالن شماره 2


ساعت 9


«مسابقه ايران 2»؛


ديدن يا نديدن (مجيد احمدي / 4 دقيقه)، سياره پام (كوچه وخيابان) (پيمان شريفي / 8 دقيقه و 32 ثانيه)، ديروز، امروز، امروز (احمد تيموري / 1 دقيقه و 38 ثانيه)، آرتميس (محمدرضا روحاني/ 45 ثانيه)، گربه قجري (اشكان رهگذر / 7 دقيقه و 55 ثانيه)، من وشاه و بابام (آزاده معزي/ 13 دقيقه و 35 ثانيه)، قلب فرشته (آريا طاهري / 8 دقيقه و 12 ثانيه)، يكي مثل من (مقداد اخوان / 4 دقيقه و 5 ثانيه)، بز و بزغاله ها (مرجان كشاني / 22 دقيقه و 44 ثانيه)، نجات آب كشاورزي (احسان دهقاني/ 3 دقيقه)، تن پيچ (سمانه ممتازمند / 6 دقيقه)، كار گروه سيزده (اميرحسين داودي / 7 دقيقه و 17 ثانيه) و دموكراسي (حسين بيات، ابوالفضل بيات / 1 دقيقه و 24 ثانيه).



ساعت 11


« مسابقه بين الملل 6»؛


درخت اسرارآميز كودكي من (روسيه / 10دقيقه و28 ثانيه/ناتاليا ميرزويان)، تبليغ بازرگاني تلويزيون احمد (نورسليم / اندونزي / 59 ثانيه(، پاته عشق (جيلز كووِليه / فرانسه / 12دقيقه و38 ثانيه)، قلب (اريك او/ آمريكا، كره / 8دقيقه و33ثانيه)، صفر (نازنين سبحان سربندي / ايران / 10دقيقه)، گياه خواري وحشتناك (هنريك سونيكسن / دانمارك /3دقيقه و4 ثانيه)، موش كوچك جهانگرد: فرار از بردگي (زولتان وارگا زيلاگي/ مجارستان / 7دقيقه و15 ثانيه)، احساس الكتريكي (آدرين جي . گارسيا تي. / آمريكا /20دقيقه)، كارگروه سيزده (امير حسين داودي /ايران /7دقيقه و17 ثانيه)، آنات (مكس هاتلر / بريتانيا / 4دقيقه و 45 ثانيه)، سنگ چشم بزرگ خاكستري (شينتيس لوندگرن / استوني /6دقيقه و22 ثانيه( و تونل فرودگاه (ويتور هوگو روكا / پرتغال / 4دقيقه و38 ثانيه).



ساعت 14


«چشم‌انداز» / (استادان فردا)


تابستان گرم (ژين لي/ استراليا/ 3 دقيقه و 1 ثانيه)، آونگ (النا كوركوا/ روسيه/ 8 دقيقه و 40 ثانيه)، سي – كال (كيم تائه يون / كره جنوبي/ 6 دقيقه و 12 ثانيه)، كره اسب شاد (رومن موسو/ فرانسه/ 8 دقيقه و 12 ثانيه)، وسترن (چارلز كوقو/ فرانسه/ 2 دقيقه و 56 ثانيه)، كراسد سيلد (ايوانا بوسنياك - لئا ويداكوويچ/ نروژ / 12 دقيقه و 16 ثانيه)، نوستالژي (برندون لي برگر/ نروژ / 1 دقيقه و 46 ثانيه)، پنهان (پيوتر شچپانوويچ/ لهستان/ 7 دقيقه و 7 ثانيه)، آينده بي آينده (زو ژان ژانگ/ تايوان/ 5 دقيقه)، فرشته پياده (چون چوانگ، يون ليائو، جن ين چن/ تايوان/ 7 دقيقه و 6 ثانيه)، گستاخي (فلوريان شنل/ آلمان/ 3 دقيقه و 15 ثانيه)، مسافر يكشنبه (نوريا گونزالس بلانكو/ بريتانيا/ 4 دقيقه و 45 ثانيه)، وُوُ (لويز لوفايت استوكلر/ بريتانيا/ 7 دقيقه و 47 ثانيه)، شب خرس (الكسي فقاديه، ژولين قنارد، پاسكال ژيقو/ بلژيك/ 2 دقيقه و 2 ثانيه) و پاييز (اندرو روبينسون/ بريتانيا/ 2 دقيقه و 2 ثانيه).




ساعت 16


« مسابقه بين الملل7»؛


كينه ماتوگراف (تامك باگينسكي / لهستان / 12دقيقه و 15 ثانيه)، جوخه پرنده (ماركو بيلياتزي / ايتاليا / 9دقيقه)، زن اسكلتي (سارا ون دن بوم / فرانسه / 8 دقيقه و50 ثانيه)، دختران دوقلوي خيابان سانست (مارك ريبا،آنا سولاناس / اسپانيا / 11دقيقه و 58 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / ايران / 7دقيقه و40 ثانيه)، بيرون از جنگل (توبياس بوسين / دانمارك / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، قيمت؛20/7 فيت (رولاند بالاي تاث / مجارستان / 6 دقيقه و31 ثانيه)، ناو جنگي سرسخت (كريستين دي ويتا / بريتانيا / 6 دقيقه و 2 ثانيه)، ميوه رسيده (محمد علي شريف پور / 3 دقيقه و 35 ثانيه)، كشش (فرانسوا ووگل / فرانسه / 4 دقيقه و 13 ثانيه)، خليج اركيده ها (بوهونگ دنگ / چين / 1 دقيقه و 2 ثانيه)، پايان گرگ (استفاني كادوره / فرانسه / 2 دقيقه و 21 ثانيه(، پرنده سياه (پال تاث / مجارستان / 11 دقيقه و 33 ثانيه) و پخته شده (بريتانيا / 6 دقيقه و 46 ثانيه/ ينس بلان).



ساعت 18


«مسابقه ايران 3»؛


ايسم (امين حق شناس / 6 دقيقه و 40 ثانيه)، دوباره و دوباره (الياس جهانيان و سودابه كامراني / 7 دقيقه و 23 ثانيه)، علامت سوال (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 3 ثانيه)، تيزر زر ماكارون (مريم صادقي / 12 ثانيه)، من دو نفر بودم (شيوا صادقي اسدي / 4 دقيقه و 20 ثانيه)، شروع (حميد برزوئي / 1 دقيقه و 10 ثانيه)، به دنيا آمدن يك بچه پنگوئن (علي درخشي / 7 دقيقه و 25 ثانيه)، صفر (نازنين سبحان سربندي/ 10 دقيقه)، پارازيت (اميد خوش نظر / 8 دقيقه)، آگهي تلفنبانك تجارت (احسان توسلي زاده / 1 دقيقه و 6 ثانيه)، آفتاب پرست، زبان سرخ و سر رنگي (لي درخشي / 5 دقيقه و 40 ثانيه)، گل هاي چوبي (ريحانه كاوش / 3 دقيقه و 45 ثانيه)، بالاتر از ابرهاي خاكستري (ساره شفيعي پور / 7 دقيقه و 50 ثانيه)، نيمكت (محمدامين همداني/ 1 دقيقه و 45 ثانيه)، قصه هاي يه خطي 4 (بهزاد فراهت / 4 دقيقه) و زندگي باشكوه شازده (مهسا شجاع عراقي / 9 دقيقه و 51 ثانيه).



ساعت 20


« مسابقه بين الملل 8»؛


بيست سال (باربارو جوئل اورتيز / كوبا / 14دقيقه و 45 ثانيه)، من احساس مي‌كنم (الينا كوريوكووا / روسيه / 2دقيقه و24 ثانيه)، نقابها (جروم بالبز / فرانسه / 7دقيقه و 37 ثانيه)، بعد (ايگنا كورژنوا / روسيه /13دقيقه)، كنتراست (رسول شيري/ ايران / 4دقيقه و 45 ثانيه)، دايناسور سوار (پيتر اندرسون / دانمارك / 4دقيقه و28 ثانيه)، دختر و شكارچي (جادويگا كوالسكا / سويس /5دقيقه و 28 ثانيه)، گل (عدنان حسين / پاكستان / 9دقيقه و6 ثانيه )، من دو نفر بودم (شيوا صادق اسدي/ ايران / 4دقيقه و20 ثانيه)، پسر چرخ ران (تيمو آرسالو / ايرلند / 3دقيقه و 45 ثانيه)، تلويزيون (متيو جارت / دانمارك/ 3 دقيقه و 42 ثانيه)، دنياي بابانوئل (ديويد آلوا، اريك توستي / فرانسه / 1دقيقه و3 ثانيه) و موش دروغگو (آندريا كيس / مجارستان ، بلژيك ، فرانسه / 19 دقيقه و21 ثانيه).



ساعت 22


«فيلم سينمايي بين الملل»


اتاق زير شيرواني: امروز تولد كيه؟ (يژي بارتا / جمهوري چك /72دقيقه و 24ثانيه).




سينما فلسطين / سالن شماره 3


ساعت 9


«مسابقه ايران 4»؛


ميوه رسيده (محمدعلي شريف پور/ 3 دقيقه و 35 ثانيه)، بندي (ميثم صابري / 4 دقيقه و 30 ثانيه)، وايس ورسا (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 33 ثانيه)، تيزرنيسان قشقايي (اميرمحمد دهستاني / 40 ثانيه)، حساسيت (رامين رحيمي/ 2 دقيقه و 20 ثانيه)، نقطه سرخط (ربين ساماني / 4 دقيقه 23 ثانيه)، ببين چي كشيدم (مليحه محققي/ 2 دقيقه و 50 ثانيه)، كشاورز و ربات (عبدالله عليمراد / 21 دقيقه) محمد امين (علي احمدي / 9 دقيقه و 46 ثانيه)، كافه نت (راشين خيريه/ 1 دقيقه و 27 ثانيه)، درامواج سند (كياوش جاهد پارسا / 3 دقيقه و 9 ثانيه)، نوازنده (كيانوش عابدي / 11 دقيقه و 50 ثانيه) و كدو قلقله زن (مرتضي احدي / 18 دقيقه).



ساعت 11


« مسابقه بين الملل 6»؛


درخت اسرارآميز كودكي من (روسيه / 10دقيقه و28 ثانيه/ناتاليا ميرزويان)، تبليغ بازرگاني تلويزيون احمد (نورسليم / اندونزي / 59 ثانيه(، پاته عشق (جيلز كووِليه / فرانسه / 12دقيقه و38 ثانيه)، قلب (اريك او/ آمريكا، كره / 8دقيقه و33ثانيه)، صفر (نازنين سبحان سربندي / ايران / 10دقيقه)، گياه خواري وحشتناك (هنريك سونيكسن / دانمارك /3دقيقه و4 ثانيه)، موش كوچك جهانگرد: فرار از بردگي (زولتان وارگا زيلاگي/ مجارستان / 7دقيقه و15 ثانيه)، احساس الكتريكي (آدرين جي . گارسيا تي. / آمريكا /20دقيقه)، كارگروه سيزده (امير حسين داودي /ايران /7دقيقه و17 ثانيه)، آنات (مكس هاتلر / بريتانيا / 4دقيقه و 45 ثانيه)، سنگ چشم بزرگ خاكستري (شينتيس لوندگرن / استوني /6دقيقه و22 ثانيه( و تونل فرودگاه (ويتور هوگو روكا / پرتغال / 4دقيقه و38 ثانيه).



ساعت 14


«نمايش ويژه» / (ناديدني‌هاي جشنواره هفتم)


اژدهاي شمال (ريو آنت/ استوني/ 14 دقيقه و 30 ثانيه)، نقشه‌هاي بزرگ (ايرمگارد والترت/ سوييس/ 4 دقيقه)، ولزي و تحولش (جرالد كان/ بريتانيا/ 3 دقيقه و 54 ثانيه)، سوپركول (گوران رادووانوويچ/ صربستان/ 4 دقيقه و 33 ثانيه)، عمارت سدهي هانگ لانگ (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 14 ثانيه)، آي بي سي هانگژوي شرقي (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 33 ثانيه)، مانگي، دوباره نه! (آدرين فلوكيگر، كلوديا راثلين، اير مگارد والترت/ سوييس/ 6 دقيقه و 23 ثانيه)، ريولف (تات كورت/ فرانسه/ 4 دقيقه و 20 ثانيه)، او ......... او (آدرين جي. گارسياتي/ آمريكا/ 1 دقيقه و 5 ثانيه)، پسر پرنده (پدرو ريورو، آلبرتو واسكوئز/ اسپانيا/ 12 دقيقه و 8 ثانيه)، آقاي شكل (موتوهيرو شيراكاوا/ ژاپن/ 3 دقيقه)، دختري را با موهاي برزيلي تصور كنيد (الكزاندر برسات/ برزيل / 10 دقيقه)، زنده باد ركورد اقتصادي! (الكسي گوبنكو/ روماني/ 3 دقيقه)، اورانوس (يلنا گيرلين، ماري ليز باسووسكايا/ استوني/ 17 دقيقه و 27 ثانيه)، عشق ورزش: كوه‌نوردي (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 37 ثانيه)، عشق ورزش: پينگ پنگ (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه) و عشق ورزش: دو مينو (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه).



ساعت 16


« مسابقه بين الملل7»؛


كينه ماتوگراف (تامك باگينسكي / لهستان / 12دقيقه و 15 ثانيه)، جوخه پرنده (ماركو بيلياتزي / ايتاليا / 9دقيقه)، زن اسكلتي (سارا ون دن بوم / فرانسه / 8 دقيقه و50 ثانيه)، دختران دوقلوي خيابان سانست (مارك ريبا،آنا سولاناس / اسپانيا / 11دقيقه و 58 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / ايران / 7دقيقه و40 ثانيه)، بيرون از جنگل (توبياس بوسين / دانمارك / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، قيمت؛20/7 فيت (رولاند بالاي تاث / مجارستان / 6 دقيقه و31 ثانيه)، ناو جنگي سرسخت (كريستين دي ويتا / بريتانيا / 6 دقيقه و 2 ثانيه)، ميوه رسيده (محمد علي شريف پور / 3 دقيقه و 35 ثانيه)، كشش (فرانسوا ووگل / فرانسه / 4 دقيقه و 13 ثانيه)، خليج اركيده ها (بوهونگ دنگ / چين / 1 دقيقه و 2 ثانيه)، پايان گرگ (استفاني كادوره / فرانسه / 2 دقيقه و 21 ثانيه(، پرنده سياه (پال تاث / مجارستان / 11 دقيقه و 33 ثانيه) و پخته شده (بريتانيا / 6 دقيقه و 46 ثانيه/ ينس بلان).



ساعت 18


«مسابقه ايران 5»؛


تضاد (رسول شيري / 4 دقيقه و 45 ثانيه)، خنده بكن (شيلا توكلي / 6 دقيقه و 25 ثانيه)، قصه هاي يه خطي 5 (بهزاد فراهت / 4 دقيقه)، داستانهاي شهروندي (ياسر محدثي / 1 دقيقه و 40 ثانيه)، الاكلنگ (محمود مختاري و هادي طبسي / 5 دقيقه و 43 ثانيه)، آدمها (ماشاء ا... محمدي / 3 دقيقه و 21 ثانيه)، كدو قلقله زن (احمد عرباني / 45 دقيقه)، ايساكو (نوروز عباسي / 1 دقيقه و 13 ثانيه)، دستان گل آلود (عليرضا صالحي / 3 دقيقه و 20 ثانيه)، اين جوري بهتره (شيوا ممتحن / 3 دقيقه و 10 ثانيه) و روباهي كه بدنبال صدا رفت (فاطمه گودرزي / 10 دقيقه).



ساعت 20


«مسابقه دانشجويي ايران»؛


سمفوني 40 (محمدجواد خواجوي / 2 دقيقه و 47 ثانيه)، فضله چكون (حامد اكرمي / 1 دقيقه و 13 ثانيه)، بازي (بهاره جنت خواه / 5 دقيقه و 22 ثانيه)، پهلوان اكبر (عاطفه يوسفي / 12 دقيقه و 17 ثانيه)، سروپند (نجمه بهنام نيا / 9 دقيقه و 34 ثانيه)، 11 (يازده) (حميدرضا بيات / 2 دقيقه و 10 ثانيه)، گمشده خيال (سيده سادات موسوي/ 5 دقيقه و 38 ثانيه)، همه كلاغ ها مثل هم نيستند (ريحانه كاوش / 6 دقيقه و 25 ثانيه)، در بيشه زار (محمد جواد جمشيدي / 4 دقيقه و 48 ثانيه)، آخرين قاب عكس (وحيد عطايي / 6 دقيقه و 50 ثانيه)، سوسك كوچك (حسين ملايمي / 5 دقيقه و 30 ثانيه)، مثل يك رويا (ملائكه فرهنگ اديب / 4 دقيقه و 45 ثانيه)، آوازمينا (مهدي آقاجاني / 3 دقيقه)، نيم پرده (حميده جوادي / 6 دقيقه و 25 ثانيه) و پشت بوم (روح اله سعادتمند / 10 دقيقه و 32 ثانيه).



ساعت 22


نشست نقد و بررسي فيلم‌هاي بخش مسابقه و دانشجويي ايران



سينما سپيده


ساعت 9


«چشم‌انداز» / (استادان فردا)


تابستان گرم (ژين لي/ استراليا/ 3 دقيقه و 1 ثانيه)، آونگ (النا كوركوا/ روسيه/ 8 دقيقه و 40 ثانيه)، سي – كال (كيم تائه يون / كره جنوبي/ 6 دقيقه و 12 ثانيه)، كره اسب شاد (رومن موسو/ فرانسه/ 8 دقيقه و 12 ثانيه)، وسترن (چارلز كوقو/ فرانسه/ 2 دقيقه و 56 ثانيه)، كراسد سيلد (ايوانا بوسنياك - لئا ويداكوويچ/ نروژ / 12 دقيقه و 16 ثانيه)، نوستالژي (برندون لي برگر/ نروژ / 1 دقيقه و 46 ثانيه)، پنهان (پيوتر شچپانوويچ/ لهستان/ 7 دقيقه و 7 ثانيه)، آينده بي آينده (زو ژان ژانگ/ تايوان/ 5 دقيقه)، فرشته پياده (چون چوانگ، يون ليائو، جن ين چن/ تايوان/ 7 دقيقه و 6 ثانيه)، گستاخي (فلوريان شنل/ آلمان/ 3 دقيقه و 15 ثانيه)، مسافر يكشنبه (نوريا گونزالس بلانكو/ بريتانيا/ 4 دقيقه و 45 ثانيه)، وُوُ (لويز لوفايت استوكلر/ بريتانيا/ 7 دقيقه و 47 ثانيه)، شب خرس (الكسي فقاديه، ژولين قنارد، پاسكال ژيقو/ بلژيك/ 2 دقيقه و 2 ثانيه) و پاييز (اندرو روبينسون/ بريتانيا/ 2 دقيقه و 2 ثانيه).



ساعت 11


« مسابقه بين الملل7»؛


كينه ماتوگراف (تامك باگينسكي / لهستان / 12دقيقه و 15 ثانيه)، جوخه پرنده (ماركو بيلياتزي / ايتاليا / 9دقيقه)، زن اسكلتي (سارا ون دن بوم / فرانسه / 8 دقيقه و50 ثانيه)، دختران دوقلوي خيابان سانست (مارك ريبا،آنا سولاناس / اسپانيا / 11دقيقه و 58 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / ايران / 7دقيقه و40 ثانيه)، بيرون از جنگل (توبياس بوسين / دانمارك / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، قيمت؛20/7 فيت (رولاند بالاي تاث / مجارستان / 6 دقيقه و31 ثانيه)، ناو جنگي سرسخت (كريستين دي ويتا / بريتانيا / 6 دقيقه و 2 ثانيه)، ميوه رسيده (محمد علي شريف پور / 3 دقيقه و 35 ثانيه)، كشش (فرانسوا ووگل / فرانسه / 4 دقيقه و 13 ثانيه)، خليج اركيده ها (بوهونگ دنگ / چين / 1 دقيقه و 2 ثانيه)، پايان گرگ (استفاني كادوره / فرانسه / 2 دقيقه و 21 ثانيه(، پرنده سياه (پال تاث / مجارستان / 11 دقيقه و 33 ثانيه) و پخته شده (بريتانيا / 6 دقيقه و 46 ثانيه/ ينس بلان).



ساعت 14


«مسابقه ايران 4»؛


ميوه رسيده (محمدعلي شريف پور/ 3 دقيقه و 35 ثانيه)، بندي (ميثم صابري / 4 دقيقه و 30 ثانيه)، وايس ورسا (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 33 ثانيه)، تيزرنيسان قشقايي (اميرمحمد دهستاني / 40 ثانيه)، حساسيت (رامين رحيمي/ 2 دقيقه و 20 ثانيه)، نقطه سرخط (ربين ساماني / 4 دقيقه 23 ثانيه)، ببين چي كشيدم (مليحه محققي/ 2 دقيقه و 50 ثانيه)، كشاورز و ربات (عبدالله عليمراد / 21 دقيقه) محمد امين (علي احمدي / 9 دقيقه و 46 ثانيه)، كافه نت (راشين خيريه/ 1 دقيقه و 27 ثانيه)، درامواج سند (كياوش جاهد پارسا / 3 دقيقه و 9 ثانيه)، نوازنده (كيانوش عابدي / 11 دقيقه و 50 ثانيه) و كدو قلقله زن (مرتضي احدي / 18 دقيقه).



ساعت 16


« مسابقه بين الملل 8»؛


بيست سال (باربارو جوئل اورتيز / كوبا / 14دقيقه و 45 ثانيه)، من احساس مي‌كنم (الينا كوريوكووا / روسيه / 2دقيقه و24 ثانيه)، نقابها (جروم بالبز / فرانسه / 7دقيقه و 37 ثانيه)، بعد (ايگنا كورژنوا / روسيه /13دقيقه)، كنتراست (رسول شيري/ ايران / 4دقيقه و 45 ثانيه)، دايناسور سوار (پيتر اندرسون / دانمارك / 4دقيقه و28 ثانيه)، دختر و شكارچي (جادويگا كوالسكا / سويس /5دقيقه و 28 ثانيه)، گل (عدنان حسين / پاكستان / 9دقيقه و6 ثانيه )، من دو نفر بودم (شيوا صادق اسدي/ ايران / 4دقيقه و20 ثانيه)، پسر چرخ ران (تيمو آرسالو / ايرلند / 3دقيقه و 45 ثانيه)، تلويزيون (متيو جارت / دانمارك/ 3 دقيقه و 42 ثانيه)، دنياي بابانوئل (ديويد آلوا، اريك توستي / فرانسه / 1دقيقه و3 ثانيه) و موش دروغگو (آندريا كيس / مجارستان ، بلژيك ، فرانسه / 19 دقيقه و21 ثانيه).



ساعت 18


«مسابقه دانشجويي بين‌الملل»؛


آب در هاون كوبيدن (ين هسيانگ هونگ/ تايوان/ 10 دقيقه و 15 ثانيه)، نيم پرده (حميده جوادي/ ايران/ 6 دقيقه و 25 ثانيه)، كرم شب تاب (يو چوان كائو/ تاي.ان/ 3 دقيقه و 15 ثانيه)، سر و پند (نجمه بهنام نيا/ ايران/ 9 دقيقه و 34 ثانيه)، پل (دينا گري وليكوسكيا/ روسيه/ 7 دقيقه و 50 ثانيه)، ويليام (ورونيكا آبرتووا، مايكلا كوپيكووا/ اسلواكي/ 7 دقيقه و 20 ثانيه)، ارس (موريتز مايرهافر، يان لوشر/ آلمان/ 10 دقيقه)، پشت بوم (روح ا... سعادتمند/ ايران/ 10 دقيقه و 32 ثانيه) و 9 زندگي (رامينا بورزي/ فرانسه/ 3 دقيقه و 33 ثانيه).



ساعت 20


« مسابقه بين الملل 9»؛


ماشا و خرس (اولگ اوژينوف / روسيه /7دقيقه)، دوچرخه كهنه بيچاره (آناستاژيا سوكولووا / روسيه /2دقيقه و31 ثانيه)، سفر به كيپ ورد (خوزه ميگل ريبرو / پرتغال / 17 دقيقه و30ثانيه)، جوجه سفيد (دميتري ولاسوف / ازبكستان / 16دقيقه و28 ثانيه)، حدس بزن (فريد ياحقي / ايران / 7دقيقه و10 ثانيه)، مهمان (هنريك مالمگرن / دانمارك / 7دقيقه و16 ثانيه)، جلي فيشرز (استيو سابوتنيك / آمريكا / 7دقيقه)، پيكسل ها (پاتريك ژان / فرانسه / 2دقيقه و34ثانيه)، دريا پري (سحر صادقي / ايران /9دقيقه و14 ثانيه)، تعقيب (مو جيانهونگ / چين / 4دقيقه و 6 ثانيه) و كلمه بر (ايزو ترون / فرانسه / 11دقيقه و37 ثانيه).



ساعت 22


«نمايش ويژه» / (ناديدني‌هاي جشنواره هفتم)


اژدهاي شمال (ريو آنت/ استوني/ 14 دقيقه و 30 ثانيه)، نقشه‌هاي بزرگ (ايرمگارد والترت/ سوييس/ 4 دقيقه)، ولزي و تحولش (جرالد كان/ بريتانيا/ 3 دقيقه و 54 ثانيه)، سوپركول (گوران رادووانوويچ/ صربستان/ 4 دقيقه و 33 ثانيه)، عمارت سدهي هانگ لانگ (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 14 ثانيه)، آي بي سي هانگژوي شرقي (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 33 ثانيه)، مانگي، دوباره نه! (آدرين فلوكيگر، كلوديا راثلين، اير مگارد والترت/ سوييس/ 6 دقيقه و 23 ثانيه)، ريولف (تات كورت/ فرانسه/ 4 دقيقه و 20 ثانيه)، او ......... او (آدرين جي. گارسياتي/ آمريكا/ 1 دقيقه و 5 ثانيه)، پسر پرنده (پدرو ريورو، آلبرتو واسكوئز/ اسپانيا/ 12 دقيقه و 8 ثانيه)، آقاي شكل (موتوهيرو شيراكاوا/ ژاپن/ 3 دقيقه)، دختري را با موهاي برزيلي تصور كنيد (الكزاندر برسات/ برزيل / 10 دقيقه)، زنده باد ركورد اقتصادي! (الكسي گوبنكو/ روماني/ 3 دقيقه)، اورانوس (يلنا گيرلين، ماري ليز باسووسكايا/ استوني/ 17 دقيقه و 27 ثانيه)، عشق ورزش: كوه‌نوردي (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 37 ثانيه)، عشق ورزش: پينگ پنگ (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه) و عشق ورزش: دو مينو (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه).



سينما تك موزه هنرهاي معاصر تهران


ساعت 9


« مسابقه بين الملل 5»؛


پنهان و آشكار (فيليپ هانت / بريتانيا/ 24 دقيقه)، آمار (ايزابل هرگوئرا / اسپانيا/8دقيقه و 8ثانيه)، سكوت زير پوسته درخت (جوانا لوري / فرانسه / 10دقيقه و40ثانيه)، اورگستيكولانيسموس (متيو لباي / بلژيك / 8دقيقه و9ثانيه)، روباهي كه بدنبال صدا رفت (فاطمه گودرزي / ايران / 10دقيقه)، اين ساخت چين است (ايزابل لينوبل /فرانسه / 3دقيقه و32 ثانيه)، ماداگاسكار ، يادداشتهاي روزانه سفر (باستين دوبوا / فرانسه / 11دقيقه و10ثانيه)، الاكلنگ (محمود مختاري و هادي طبسي / ايران / 5دقيقه و43 ثانيه)، دوازده سيب و يك آچار (آدرين جي، گارسيا تي / آمريكا /2دقيقه و25 ثانيه)، راهِ من (وليكو پوپوويچ / كرواسي /6دقيقه و40ثانيه)، ترسناك ترين حيوان (دميتري رزژيكوف / روسيه / 5 دقيقه( و در باد (ميكل گيلم / اسپانيا / 3دقيقه و 18 ثانيه).



ساعت 11


«مسابقه ايران 4»؛


ميوه رسيده (محمدعلي شريف پور/ 3 دقيقه و 35 ثانيه)، بندي (ميثم صابري / 4 دقيقه و 30 ثانيه)، وايس ورسا (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 33 ثانيه)، تيزرنيسان قشقايي (اميرمحمد دهستاني / 40 ثانيه)، حساسيت (رامين رحيمي/ 2 دقيقه و 20 ثانيه)، نقطه سرخط (ربين ساماني / 4 دقيقه 23 ثانيه)، ببين چي كشيدم (مليحه محققي/ 2 دقيقه و 50 ثانيه)، كشاورز و ربات (عبدالله عليمراد / 21 دقيقه) محمد امين (علي احمدي / 9 دقيقه و 46 ثانيه)، كافه نت (راشين خيريه/ 1 دقيقه و 27 ثانيه)، درامواج سند (كياوش جاهد پارسا / 3 دقيقه و 9 ثانيه)، نوازنده (كيانوش عابدي / 11 دقيقه و 50 ثانيه) و كدو قلقله زن (مرتضي احدي / 18 دقيقه).



ساعت 13:30


« مسابقه بين الملل 6»؛


درخت اسرارآميز كودكي من (روسيه / 10دقيقه و28 ثانيه/ناتاليا ميرزويان)، تبليغ بازرگاني تلويزيون احمد (نورسليم / اندونزي / 59 ثانيه(، پاته عشق (جيلز كووِليه / فرانسه / 12دقيقه و38 ثانيه)، قلب (اريك او/ آمريكا، كره / 8دقيقه و33ثانيه)، صفر (نازنين سبحان سربندي / ايران / 10دقيقه)، گياه خواري وحشتناك (هنريك سونيكسن / دانمارك /3دقيقه و4 ثانيه)، موش كوچك جهانگرد: فرار از بردگي (زولتان وارگا زيلاگي/ مجارستان / 7دقيقه و15 ثانيه)، احساس الكتريكي (آدرين جي . گارسيا تي. / آمريكا /20دقيقه)، كارگروه سيزده (امير حسين داودي /ايران /7دقيقه و17 ثانيه)، آنات (مكس هاتلر / بريتانيا / 4دقيقه و 45 ثانيه)، سنگ چشم بزرگ خاكستري (شينتيس لوندگرن / استوني /6دقيقه و22 ثانيه( و تونل فرودگاه (ويتور هوگو روكا / پرتغال / 4دقيقه و38 ثانيه).



ساعت 15:30


«نمايش ويژه» / (ناديدني‌هاي جشنواره هفتم)


اژدهاي شمال (ريو آنت/ استوني/ 14 دقيقه و 30 ثانيه)، نقشه‌هاي بزرگ (ايرمگارد والترت/ سوييس/ 4 دقيقه)، ولزي و تحولش (جرالد كان/ بريتانيا/ 3 دقيقه و 54 ثانيه)، سوپركول (گوران رادووانوويچ/ صربستان/ 4 دقيقه و 33 ثانيه)، عمارت سدهي هانگ لانگ (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 14 ثانيه)، آي بي سي هانگژوي شرقي (بوهونگ دنگ/ چين/ 3 دقيقه و 33 ثانيه)، مانگي، دوباره نه! (آدرين فلوكيگر، كلوديا راثلين، اير مگارد والترت/ سوييس/ 6 دقيقه و 23 ثانيه)، ريولف (تات كورت/ فرانسه/ 4 دقيقه و 20 ثانيه)، او ......... او (آدرين جي. گارسياتي/ آمريكا/ 1 دقيقه و 5 ثانيه)، پسر پرنده (پدرو ريورو، آلبرتو واسكوئز/ اسپانيا/ 12 دقيقه و 8 ثانيه)، آقاي شكل (موتوهيرو شيراكاوا/ ژاپن/ 3 دقيقه)، دختري را با موهاي برزيلي تصور كنيد (الكزاندر برسات/ برزيل / 10 دقيقه)، زنده باد ركورد اقتصادي! (الكسي گوبنكو/ روماني/ 3 دقيقه)، اورانوس (يلنا گيرلين، ماري ليز باسووسكايا/ استوني/ 17 دقيقه و 27 ثانيه)، عشق ورزش: كوه‌نوردي (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 37 ثانيه)، عشق ورزش: پينگ پنگ (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه) و عشق ورزش: دو مينو (گرنت اركارد/ بريتانيا/ 1 دقيقه و 40 ثانيه).



ساعت 17:30


« مسابقه بين الملل7»؛


كينه ماتوگراف (تامك باگينسكي / لهستان / 12دقيقه و 15 ثانيه)، جوخه پرنده (ماركو بيلياتزي / ايتاليا / 9دقيقه)، زن اسكلتي (سارا ون دن بوم / فرانسه / 8 دقيقه و50 ثانيه)، دختران دوقلوي خيابان سانست (مارك ريبا،آنا سولاناس / اسپانيا / 11دقيقه و 58 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / ايران / 7دقيقه و40 ثانيه)، بيرون از جنگل (توبياس بوسين / دانمارك / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، قيمت؛20/7 فيت (رولاند بالاي تاث / مجارستان / 6 دقيقه و31 ثانيه)، ناو جنگي سرسخت (كريستين دي ويتا / بريتانيا / 6 دقيقه و 2 ثانيه)، ميوه رسيده (محمد علي شريف پور / 3 دقيقه و 35 ثانيه)، كشش (فرانسوا ووگل / فرانسه / 4 دقيقه و 13 ثانيه)، خليج اركيده ها (بوهونگ دنگ / چين / 1 دقيقه و 2 ثانيه)، پايان گرگ (استفاني كادوره / فرانسه / 2 دقيقه و 21 ثانيه(، پرنده سياه (پال تاث / مجارستان / 11 دقيقه و 33 ثانيه) و پخته شده (بريتانيا / 6 دقيقه و 46 ثانيه/ ينس بلان).



سالن مركز فرهنگي، هنري شماره 30 كانون تهران (ويژه كودكان)


ساعت 9


«مسابقه ايران 3»؛


ايسم (امين حق شناس / 6 دقيقه و 40 ثانيه)، دوباره و دوباره (الياس جهانيان و سودابه كامراني / 7 دقيقه و 23 ثانيه)، علامت سوال (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 3 ثانيه)، تيزر زر ماكارون (مريم صادقي / 12 ثانيه)، من دو نفر بودم (شيوا صادقي اسدي / 4 دقيقه و 20 ثانيه)، شروع (حميد برزوئي / 1 دقيقه و 10 ثانيه)، به دنيا آمدن يك بچه پنگوئن (علي درخشي / 7 دقيقه و 25 ثانيه)، صفر (نازنين سبحان سربندي/ 10 دقيقه)، پارازيت (اميد خوش نظر / 8 دقيقه)، آگهي تلفنبانك تجارت (احسان توسلي زاده / 1 دقيقه و 6 ثانيه)، آفتاب پرست، زبان سرخ و سر رنگي (لي درخشي / 5 دقيقه و 40 ثانيه)، گل هاي چوبي (ريحانه كاوش / 3 دقيقه و 45 ثانيه)، بالاتر از ابرهاي خاكستري (ساره شفيعي پور / 7 دقيقه و 50 ثانيه)، نيمكت (محمدامين همداني/ 1 دقيقه و 45 ثانيه)، قصه هاي يه خطي 4 (بهزاد فراهت / 4 دقيقه) و زندگي باشكوه شازده (مهسا شجاع عراقي / 9 دقيقه و 51 ثانيه).



ساعت 11


«مسابقه ايران 4»؛


ميوه رسيده (محمدعلي شريف پور/ 3 دقيقه و 35 ثانيه)، بندي (ميثم صابري / 4 دقيقه و 30 ثانيه)، وايس ورسا (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 33 ثانيه)، تيزرنيسان قشقايي (اميرمحمد دهستاني / 40 ثانيه)، حساسيت (رامين رحيمي/ 2 دقيقه و 20 ثانيه)، نقطه سرخط (ربين ساماني / 4 دقيقه 23 ثانيه)، ببين چي كشيدم (مليحه محققي/ 2 دقيقه و 50 ثانيه)، كشاورز و ربات (عبدالله عليمراد / 21 دقيقه) محمد امين (علي احمدي / 9 دقيقه و 46 ثانيه)، كافه نت (راشين خيريه/ 1 دقيقه و 27 ثانيه)، درامواج سند (كياوش جاهد پارسا / 3 دقيقه و 9 ثانيه)، نوازنده (كيانوش عابدي / 11 دقيقه و 50 ثانيه) و كدو قلقله زن (مرتضي احدي / 18 دقيقه).



ساعت 13:30


«مسابقه ايران 5»؛


تضاد (رسول شيري / 4 دقيقه و 45 ثانيه)، خنده بكن (شيلا توكلي / 6 دقيقه و 25 ثانيه)، قصه هاي يه خطي 5 (بهزاد فراهت / 4 دقيقه)، داستانهاي شهروندي (ياسر محدثي / 1 دقيقه و 40 ثانيه)، الاكلنگ (محمود مختاري و هادي طبسي / 5 دقيقه و 43 ثانيه)، آدمها (ماشاء ا... محمدي / 3 دقيقه و 21 ثانيه)، كدو قلقله زن (احمد عرباني / 45 دقيقه)، ايساكو (نوروز عباسي / 1 دقيقه و 13 ثانيه)، دستان گل آلود (عليرضا صالحي / 3 دقيقه و 20 ثانيه)، اين جوري بهتره (شيوا ممتحن / 3 دقيقه و 10 ثانيه) و روباهي كه بدنبال صدا رفت (فاطمه گودرزي / 10 دقيقه).



ساعت 15:30


«مسابقه ايران 6»؛


آبنبات چوبي (اكبر تراب پور / 3 دقيقه و 15 ثانيه)، شانس (سعيد حسني / 3 دقيقه)، خوب ، بد و عشق (بزرگمهر حسين پور / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، كيمياگر (مهدي خرميان / 10 دقيقه)، حدس بزن (فريد ياحقي / 7 دقيقه و 10 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / 7 دقيقه و 40 ثانيه)، پرستاران كوچك (قسمت چهارم) ( ياسر محدثي / 17 دقيقه و 12 ثانيه) و بالاتر از سياهي (وحيد گلستان / 4 دقيقه و 50 ثانيه).



سالن مركز فرهنگي، هنري شماره 30 كانون تهران (ويژه كودكان)


ساعت 9


«مسابقه ايران 3»؛


ايسم (امين حق شناس / 6 دقيقه و 40 ثانيه)، دوباره و دوباره (الياس جهانيان و سودابه كامراني / 7 دقيقه و 23 ثانيه)، علامت سوال (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 3 ثانيه)، تيزر زر ماكارون (مريم صادقي / 12 ثانيه)، من دو نفر بودم (شيوا صادقي اسدي / 4 دقيقه و 20 ثانيه)، شروع (حميد برزوئي / 1 دقيقه و 10 ثانيه)، به دنيا آمدن يك بچه پنگوئن (علي درخشي / 7 دقيقه و 25 ثانيه)، صفر (نازنين سبحان سربندي/ 10 دقيقه)، پارازيت (اميد خوش نظر / 8 دقيقه)، آگهي تلفنبانك تجارت (احسان توسلي زاده / 1 دقيقه و 6 ثانيه)، آفتاب پرست، زبان سرخ و سر رنگي (لي درخشي / 5 دقيقه و 40 ثانيه)، گل هاي چوبي (ريحانه كاوش / 3 دقيقه و 45 ثانيه)، بالاتر از ابرهاي خاكستري (ساره شفيعي پور / 7 دقيقه و 50 ثانيه)، نيمكت (محمدامين همداني/ 1 دقيقه و 45 ثانيه)، قصه هاي يه خطي 4 (بهزاد فراهت / 4 دقيقه) و زندگي باشكوه شازده (مهسا شجاع عراقي / 9 دقيقه و 51 ثانيه).



ساعت 11


«مسابقه ايران 4»؛


ميوه رسيده (محمدعلي شريف پور/ 3 دقيقه و 35 ثانيه)، بندي (ميثم صابري / 4 دقيقه و 30 ثانيه)، وايس ورسا (سينا پاكزاد كسري / 3 دقيقه و 33 ثانيه)، تيزرنيسان قشقايي (اميرمحمد دهستاني / 40 ثانيه)، حساسيت (رامين رحيمي/ 2 دقيقه و 20 ثانيه)، نقطه سرخط (ربين ساماني / 4 دقيقه 23 ثانيه)، ببين چي كشيدم (مليحه محققي/ 2 دقيقه و 50 ثانيه)، كشاورز و ربات (عبدالله عليمراد / 21 دقيقه) محمد امين (علي احمدي / 9 دقيقه و 46 ثانيه)، كافه نت (راشين خيريه/ 1 دقيقه و 27 ثانيه)، درامواج سند (كياوش جاهد پارسا / 3 دقيقه و 9 ثانيه)، نوازنده (كيانوش عابدي / 11 دقيقه و 50 ثانيه) و كدو قلقله زن (مرتضي احدي / 18 دقيقه).



ساعت 13:30


«مسابقه ايران 5»؛


تضاد (رسول شيري / 4 دقيقه و 45 ثانيه)، خنده بكن (شيلا توكلي / 6 دقيقه و 25 ثانيه)، قصه هاي يه خطي 5 (بهزاد فراهت / 4 دقيقه)، داستانهاي شهروندي (ياسر محدثي / 1 دقيقه و 40 ثانيه)، الاكلنگ (محمود مختاري و هادي طبسي / 5 دقيقه و 43 ثانيه)، آدمها (ماشاء ا... محمدي / 3 دقيقه و 21 ثانيه)، كدو قلقله زن (احمد عرباني / 45 دقيقه)، ايساكو (نوروز عباسي / 1 دقيقه و 13 ثانيه)، دستان گل آلود (عليرضا صالحي / 3 دقيقه و 20 ثانيه)، اين جوري بهتره (شيوا ممتحن / 3 دقيقه و 10 ثانيه) و روباهي كه بدنبال صدا رفت (فاطمه گودرزي / 10 دقيقه).



ساعت 15:30


«مسابقه ايران 6»؛


آبنبات چوبي (اكبر تراب پور / 3 دقيقه و 15 ثانيه)، شانس (سعيد حسني / 3 دقيقه)، خوب ، بد و عشق (بزرگمهر حسين پور / 5 دقيقه و 55 ثانيه)، كيمياگر (مهدي خرميان / 10 دقيقه)، حدس بزن (فريد ياحقي / 7 دقيقه و 10 ثانيه)، مرمت (محمد حدادي پور / 7 دقيقه و 40 ثانيه)، پرستاران كوچك (قسمت چهارم) ( ياسر محدثي / 17 دقيقه و 12 ثانيه) و بالاتر از سياهي (وحيد گلستان / 4 دقيقه و 50 ثانيه).



هفتمين جشنواره بين‌المللي پويانمايي تهران كه توسط كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار مي‌شود، تا 19 اسفند ادامه خواهد داشت.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 16 اسفند 1389  6:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها