0

سال 89 سال پيروزي كشور و توسعه انقلاب اسلامي در جهان اسلام بود

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

سال 89 سال پيروزي كشور و توسعه انقلاب اسلامي در جهان اسلام بود

رييس فراكسيون انقلاب اسلامي بيداري و خيزش اسلامي در پرتوي انقلاب اسلامي و قدرت‌نمايي جمهوري اسلامي ايران در عرصه بين‌الملل را از جمله دستاوردهاي سال 1389 برشمرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمين روح‌الله حسينيان نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو باخبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در ارزيابي خود از اتفاقات سال 1389 با تاكيد بر اين‌كه امسال سال مباركي بود و شاهد بوديم كه اسلام در سراسر جهان اسلام موجب بيداري و خيزش مردم شد، گفت: اين خيزش براساس الهام از انقلاب اسلامي و جمهوري اسلامي نشات گرفت كه امري مبارك مي‌باشد.

وي ادامه داد: در عرصه بين‌الملل انقلاب اسلامي توانست قدرت‌نمايي كند و بحراني كه كشورهاي استكباري براي ايران اسلامي تدارك ديده‌ بودند را توانست با بردباري و درايت رهبري معظم تبديل به يك ثبات كند.

حسينيان اين مساله را امري مثبت و دستاوردي براي كشور برشمرد و با اشاره به دستاوردهاي علمي گسترده كشور يادآور شد: ما شاهد دستاوردهاي علمي مختلف در عرصه‌هاي گوناگون بوده‌ايم كه نشان مي‌دهد انقلاب اسلامي در داخل به استقلال و خودكفايي علمي رسيده است.

حسينيان بار ديگر تاكيد كرد: سال 89 را بايد سال پيروزي كشور و توسعه انقلاب اسلامي در جهان اسلام به شمار بياوريم.

اين نماينده اصولگراي مجلس در پاسخ به پرسشي درباره مهم‌ترين وظيفه مسوولان نيز گفت: مهم‌ترين وظيفه سياست‌مداران و مسوولان كشور اين است كه با توجه به اين‌كه جهان اسلام اميد خود را به ام القراي جهان اسلام يعني ايران بسته‌اند بايد اين انقلاب را در كشور نهادينه كنند .

وي گفت: بايد دستاوردهاي انقلاب اسلامي و تاثير و تحول در عرصه بين‌الملل را در داخل كشور نيز نهادينه كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

دوشنبه 16 اسفند 1389  1:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها