0

اظهارات مضحک قذافی درباره اوضاع لیبی!

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اظهارات مضحک قذافی درباره اوضاع لیبی!

اظهارات مضحک قذافی درباره اوضاع لیبی! چاپ ارسال به رفقا
۱۶ اسفند ۱۳۸۹
معمر قذافي رهبر ليبي در مصاحبه اختصاصي با نشريه ژورنال دو ديمانش فرانسه مدعي شد که ماموران وي هرگز به سوي مردم تيراندازي نکرده اند و ليبي کاملأ باثبات است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري فرانسه، قذافي در اين مصاحبه گفت: اينجا در ليبي ما به سوي کسي تيراندازي نکرده ايم. زماني که تونس و مصر ناآرام بود، القاعده به اعضاي خود در ليبي دستور داد ظاهر شوند. جوانان نه القاعده را مي شناختند و نه ايده هاي اين سازمان را. اما اعضاي القاعده به اين جوانان قرص هاي روان گردان دادند. اين روزها، اين جوانان از اين قرص ها خوششان آمده و آنها فکر مي کنند مسلسل ها وسيله آتش بازي است.

وي افزود: من واقعا تعجب مي کنم که کسي نمي فهمد ما اينجا با تروريسم مبارزه مي کنيم. سرويس هاي اطلاعاتي ما و غرب با هم همکاري مي کنند. ما در سالهاي اخير به شم غربي ها زياد کمک کرده ايم. پس چرا زماني که ما اينجا در ليبي در حال مبارزه با تروريسم هستيم در عوض کسي به کمک ما نمي آيد؟

ديکتاتور ليبي افزود: من مي خواهم گروه تحقيق سازمان ملل متحد يا اتحاديه افريقا به ليبي بيايد. ما به اين گروه اجازه خواهيم داد بدون هيچ گونه مانع تراشي اوضاع را ببينند. فرانسه منافع زيادي در ليبي دارد. ما با سارکوزي زياد کار کرده ايم و درباره چندين پرونده همکاري هايي داشته ايم. فرانسه بايد اولين کشوري مي بود که گروه تحقيق به ليبي مي فرستاد. کاش فرانسه هر چه سريعتر هدايت اين گروه تحقيق را برعهده بگيرد و قطعنامه شوراي امنيت سازمان ملل متحد را متوقف و مانع از مداخله خارجي ها در منطقه بنغازي شود.

به ادعاي قذافي، در ليبي، مردم در قدرت هستند. ما رئيس جمهوري نداريم که استعفا کند يا پارلماني که منحل شود يا انتخاباتي که در آن تقلب شود يا قانون اساسي که بخواهيم آن را اصلاح کنيم. مردم اينجا شکايتي از عدالت اجتماعي ندارند زيرا در ليبي اين مردم هستند که تصميم مي گيرند. من در ليبي آن قدرتي را که بن علي يا حسني مبارک داشتند ندارم.

قذافي گفت: در ليبي وضع نظام خوب است. نظام با ثبات است. اگر نظام تهديد و بي ثبات شود، به سمت اغتشاش، بن لادن و گروهک هاي مسلح پيش خواهيم رفت. اين آن چيزي است که پيش خواهد آمد.

قذافي در واکنش به اقدام غرب براي توقيف اموال و دارايي هايش گفت: من همه را به چالش مي طلبم براي اينکه ثابت کنند من يک دينار براي خودم دارم. توقيف اموال، راهزني ديگري عليه پول کشور ليبي است. غربي ها مي خواهند پول کشور ليي را بدزدند و با گفتن اينکه اين پول، پول رهبر ليبي است دروغ مي گويند. کاش در اين باره نيز تحقيقي انجام شود براي اينکه ثابت شود اين پول به چه کسي تعلق دارد. من آسوده ام. من چيزي جز اين چادر ندارم!

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 16 اسفند 1389  11:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها