0

" پهلوان" آذري براي مخاطبان آذري

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

" پهلوان" آذري براي مخاطبان آذري

در شبکه جهاني سحر توليد شد
" پهلوان" آذري براي مخاطبان آذري
جام جم آنلاين: زندگي حسين رضازاده قهرمان وزنه برداري جهان در قالب يک مستند 50 دقيقه اي در سيماي آذري شبکه جهاني سحر به تصوير کشيده شد.

به گزارش جام جم آنلاين به نقل از روابط عمومي شبکه جهاني سحر، مقدمات توليد اين مستند از سال 88 آغاز شد و با پايان يافتن مراحل نهايي توليد، اخيراً طي دو قسمت 25 دقيقه اي آن از سيماي آذري شبکه سحر پخش گرديد.

احمدرضا کريمي که تهيه کنندگي مستند" پهلوان" را به عهده دارد، در جريان توليد اين برنامه، بخشهايي از زندگي جهان پهلوان در اردبيل را بازسازي کرده و شروع فعاليت ورزشي وي از مقطع راهنمايي و علاقمندي به وزنه برداري تا قهرماني در المپيک و ديگر صحنه هاي ورزشي بين المللي را ترسيم نموده است.

تهيه کننده" پهلوان" با اشاره به اصرار مستند بر نشان دادن وجوه معنوي ورزش و ورزشکاران درايران گفت: تلاش کرديم تا اعتقادات مذهبي رضازاده را در بخش هاي مختلف مورد تأکيد قرار دهيم به همين دليل عقد ازدواج رضازاده در کنار خانه خدا جزء بخشهاي مهم اين مستند بود.

کريمي همچنين گفت: علاوه بر آنکه در طي اين برنامه نقل خاطرات و صحبتهاي رضازاده در مورد مقاطع گوناگون زندگي و فعاليتهايش، محور اصلي بود، مصاحبه هاي متعددي با افراد مختلف مؤثر و يا مرتبط با وي مثل دوستان، اولين مربي وزنه برداري رضازاده و ... را هم تهيه کرديم که به تناسب در مستند مورد استفاده قرار گرفت.

در کنار کريمي، سياوش اصغرزاده عهده دار دستيار تهيه کنندگي، احمدرضا بخشي تصويربرداري و سيد محسن موسوي تدوين مستند" پهلوان" بوده اند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 16 اسفند 1389  10:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها