0

انقلاب ايران همان انقلاب وعده داده شده است

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

انقلاب ايران همان انقلاب وعده داده شده است

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه نور:
انقلاب ايران همان انقلاب وعده داده شده است

خبرگزاري فارس: مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه نور انقلاب ايران را همان انقلاب وعده داده شده عنوان كرد كه از سرزمين فارس برخاسته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام رجبعلي گرگاني در جمع پايوران سپاه ناحيه نور بيان داشت: امروز گرايش به حق پرستي در دنيا به اوج خود رسيده و خاورميانه براي دشمنان اسلام به جهنم تبديل شده است.


وي اظهار داشت: حركت‌هاي حق‌طلبانه و انقلابي كه در كشورهاي اسلامي خاورميانه و آفريقا اتفاق افتاد نويد آماده‌سازي انقلاب اسلامي به انقلابي است كه همه پيامبران و ائمه معصومين وعده داده بودند.


مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه نور تصريح كرد: شواهد نشان مي‌دهد آن انقلاب وعده داده شده، انقلاب ايران اسلامي است كه از سرزمين فارس خيزش كرد و خاورميانه را در برگرفت. قطعاً هوشياري، اميد و تسهيل مسير و دفع ناخالصي‌ها زمينه حضور را مهيا مي‌كند.


وي به تلاش‌هاي دشمن عليه ايران اسلامي اشاره كرد و افزود: دشمنان اسلام و انقلاب همواره به طريق مختلف درصدد ضربه زدن به نظام اسلامي و اقتدار ايران بوده و هستند و در آخرين اقدامات خود با تشديد جنگ نرم و حمله اينترنتي به تاسيسات هسته‌اي كه مي‌خواستند با انتشار و ورود ويروس به تاسيسات ما لطمه وارد كنند، ناكام ماندند.


مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه نور ادامه داد: اين اقدامات با ترور دانشمندان و تبليغات سوء ادامه پيدا كرد تا به صحنه مبارزه با حوزه و علماي دين و تحليلگران بزرگ حوزوي و ديني كه فتنه 88 و حوادث بعد از آن را تحليل و به ملت آگاهي دادند رسيد ولي اخبار خوب و خوشي را از ناكامي و ياس دشمنان مي‌شنويم.


گرگاني در پايان با بيان اينكه مجلس خبرگان رهبري هم حركت بزرگي را درپيش گرفته و انجام مي‌دهد، افزود: رياست آيت‌الله مهدوي كني بر مجلس خبرگان اين مجلس را تقويت مي‌كند و پشتيبان خوبي است.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 16 اسفند 1389  9:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها