0

معاون شهردار تهران: بزرگراه‌هاي يادگارامام، امام علي(ع) و صياد شيرازي در سال90به بهره‌برداري مي‌رسند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

معاون شهردار تهران: بزرگراه‌هاي يادگارامام، امام علي(ع) و صياد شيرازي در سال90به بهره‌برداري مي‌رسند

معاون عمراني شهردار تهران از رفع كامل معارضان پروژه‌هاي قديمي در تهران خبر داد و گفت: سال 90 سال اتمام و بهره‌برداري از بزرگراه‌هاي يادگار امام، امام علي(ع) و شهيد صياد شيرازي است.

مازيار حسيني در گفت‌و‌گو با خبرنگار شهري خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اينكه عمده ايرادات وارد شده به حوزه عمراني مربوط به چند پروژه قديمي در تهران است، گفت: برخي از پروژه‌ها نظير بزرگراه يادگار امام، امام علي(ع) و يا شهيد صياد شيرازي در چند سال گذشته به دليل معارضان بسيار و حجم زياد پروژه بيش از حد معمول پيش‌بيني شده روي زمين مانده است.

وي تصريح كرد: اولويت معاونت عمراني در سال 90 سامان دادن به اين چند پروژه و اتمام آنهاست و سه بزرگراه يادگار امام، امام علي(ع) و شهيد صياد شيرازي در اولويت اين ساماندهي قرار دارند.

حسيني با بيان اينكه مردم و حتي در برخي موارد اعضاي شوراي شهر نسبت به رفع معارضان بي توجه هستند و زمان و هزينه به كار گرفته شده در اين پروژه‌ها را در نظر نمي‌گيرند، افزود: به عنوان مثال آخرين معارضان اين پروژه‌ها مربوط به اواخر مهر ماه بوده است اما شوراي شهر طبق وظيفه قانوني خود معمولا روي نقاط ضعف و كمبود‌ها توجه دارد.

معاون عمراني شهردار تهران با بيان اينكه ميزان مجاز جا‌به‌جايي در اعتبارات پروژه‌ها 10 درصد است اظهار كرد: بيش از اين ميزان بايد با مجوز شوراي شهر تهران انجام شود و ما تاكنون چنين جا‌به‌جايي را نداشته‌ايم.

به گزارش ايسنا، تعدادي از اعضاي شوراي شهر تهران در جلسه هفته گذشته خود نسبت به تاخير‌هاي قابل توجه در پروژه‌هايي نظير بزرگراه‌هاي يادگار امام و يا امام علي(ع) اعتراض داشته و به معاون عمراني تذكر داده بودند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

دوشنبه 16 اسفند 1389  9:08 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها