0

تيپ 44 قمر بني‌هاشم (ع) عالي‌ترين يگان معرفي شد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

تيپ 44 قمر بني‌هاشم (ع) عالي‌ترين يگان معرفي شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
در رزمايش پيامبر اعظم (ص)؛
تيپ 44 قمر بني‌هاشم (ع) عالي‌ترين يگان معرفي شد

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه قمر بني‌هاشم (ع) از كسب امتياز تيپ 44 سپاه چهارمحال و بختياري به عنوان عالي‌ترين يگان رزم از سوي بازرسان نيروهاي مسلح در رزمايش پيامبر اعظم (ص) 6 خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، رضا محمدسليماني با حضور در منطقه رزمايش پيامبر اعظم (ص) 6 تيپ 44 سپاه قمر بني‌هاشم (ع) با تقدير و تشكر از تلاش رزمندگان اين يگان گفت: تيپ 44 سپاه قمر بني‌هاشم (ع) در سال‎هاي دفاع مقدس افتخارات بزرگي را از خود برجا گذاشته است.


وي افزود: جاي جاي جبهه‌هاي حق عليه باطل در غرب و جنوب كشور شاهد رزم بي‌امان دلاور مردان سلحشور تيپ سرافراز 44 قمر بني‌هاشم (ع) است.


محمدسليماني ادامه داد: اخلاص و دلسوزي فرماندهان و رزمندگان اين يگان در برگزاري موفقيت آميز رزمايش پيامبر اعظم (ص) 6 يادآور حماسه‌هاي عظيم اين تيپ سرافراز در دوران دفاع مقدس است.


فرمانده سپاه قمر بني‌هاشم (ع) به كسب امتياز عالي‌ترين يگان رزم از سوي بازرسان نيروهاي مسلح اشاره كرد و افزود: اين موفقيت‌ها عزم و اراده رزمندگان تيپ سرافراز 44 آقا قمر بني‌هاشم (ع) را در دفاع از آرمان‌هاي والاي اسلام و انقلاب اسلامي تا رسيدن به پيروزي نهايي راسخ‌تر مي‌كند.


وي در ادامه با بيان اينكه آگاهي بخشي عمومي امروزه يكي از نيازهاي اصلي دنياست، گفت: راه مقابله با فتنه افزايش بصيرت، روشنگري و تبليغ صحيح بوده كه رسالت خواص در اين امر ويژه و مهم است.


محمدسليماني عزتمند شدن و سرافرازي ملت ايران در جنگ را دليل خدايي بودن و براي رضاي خدا بودن جنگ دانست و افزود: ملت ايران براي دفاع از اهداف انقلاب و حفظ دين خدا به دفاع در برابر دشمن كافر برخاستند و با جهاد و ايثارگري‌هاي فرزندان خود درخت اسلام را شاخ و برگ بخشيدند و در انتشار فرهنگ اسلامي نقش بزرگي را ايفا كردند.


وي با اشاره به تغيير روش مبارزه دشمن در عصر حاضر گفت: امروز دشمن دست از سلاح كشيده و براي تسخير فكر و فرهنگ ملت ايران برنامه‌ريزي مي‌كند.


محمدسليماني تصريح كرد: بر همين اساس ما مي‌توانيم با ارتقاي بصيرت و شناخت راه‌هاي ضربه زدن دشمن از يك سوي و تأسي از فرهنگ امام حسين و پيروي از شهدا از سوي ديگر خواب دشمنان را به كابوسي وحشتناك تبديل كنيم.


فرمانده سپاه قمر بني‌هاشم (ع) با بازديد از نيروهاي مستقر در چهار نقطه منطقه رزمايش اقدامات انجام شده توسط رزمندگان اين يگان را مورد بررسي قرار داد و از تلاش ارزنده فرماندهان، مسئولان و نيروها تجليل كرد.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 16 اسفند 1389  8:41 AM
تشکرات از این پست
hojat20
دسترسی سریع به انجمن ها