0

دروازه بان تیم فوتبال امید و استقلال اهواز کتک خورد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

دروازه بان تیم فوتبال امید و استقلال اهواز کتک خورد

دروازه بان تیم فوتبال امید ایران و استقلال اهواز به دنبال کنار گذاشته شدن از ترکیب اصلی این تیم از سوی لیدرها و عوامل باشگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفت و حتی تهدید شد که بازهم مورد لطف آنها قرار خواهد گرفت!

 

محمد رشید مظاهری، دروازه بان تیم فوتبال استقلال اهواز در خصوص اتفاقاتی که برای او در این تیم افتاده است، به خبرنگار مهر، گفت: متاسفانه در تیم ما و برای من اتفاقاتی افتاده است که همه باید از این مسائل باخبر شوند. من نمی خواستم این مسائل بازگو شود اما ناچارم بگویم چه برمن گذشته است چرا که از این وضعیت خسته شده ام و می ترسم دوباره تکرار شود.

وی که دروازه بان اصلی تیم فوتبال امید ایران در راه حضور در مسابقات انتخابی المپیک لندن است، افزود: آقایان به خاطر یک نفر دیگر مرا از ترکیب تیم کنار گذاشتند. نیمکت نشینم کردند و دست آخر مرا تهدید کردند، کتکم زدند و با شخصیتم بازی کردند.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال اهواز افزود: تیم ما داشت خوب کار می کرد، اما ناگهان همه چیز بهم خورد. تیم ما دیگر مانند سابق نیست. ما بالای جدول بودیم اما الان شرایط خوبی نداریم. اینها به کنار اما چرا با من که یک بازیکن ملی هستم اینطور برخورد می کنند؟! مسئولان باشگاه به جای اینکه به موفقیت تیم کمک کنند آدم اجیر کردند تا من را بزنند، چرا؟ چون حقم را می خواستم و آقایان می خواستند به دیگری بازی برسد نه من.

مظاهری خاطرنشان کرد: روز سیزدهم اسفند چند نفر از عوامل باشگاه و تیم به همراه چند نفر از لیدرهای استقلال اهواز به خوابگاه ما آمدند. آنها مرا کتک زدند، با شخصیتم بازی کردند و حتی تهدید کردند که اگر این اتفاق را فاش کنم برخوردی بدتر از این با من خواهند داشت.

وی در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر از بیان نام این افراد خودداری کرد و گفت: من فقط نام این افراد را به آقای شفیع زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز می گویم. ایشان باید بداند در تیم چه می گذرد. بعد از آن خیلی از حقایق را می گویم و مسائلی که در تیم ما می گذرد و کسی از آن خبر ندارد.

"خسته شدم از این وضعیت و دیگر نمی توانم در استقلال اهواز بمانم"، مظاهری به خبرنگار مهر این جمله را گفت و افزود: آنها مرا کتک زدند و از خوابگاه بیرون انداختند. وقتی شب برای استراحت قصد بازگشت به خوابگاه را داشتم، مقابل درب مانع از ورودم شدند و بازهم تهدید و ... . با این شرایط ناچار شدم در خانه یکی از هم تیمی ها شب را سر کنم.

وی افزود: بعد از بازی با قرقیزستان به اردوی تیم استقلال اهواز در رشت ملحق شدم. آنجا از سوی مسئولان باشگاه اعلام شد که سه کارته هستم و نمی توانم بازی کنم. در حالیکه اصلا این چنین نبود. آنها می خواستند من بازی نکنم تا به خواهرزاده آقای فیروز کریمی بازی برسد.

مظاهری خاطرنشان کرد: متاسفانه با روح و روان من بازی می کردند آنهم در آستانه بازی برگشت تیم امید با قرقیزستان. تمرکزم بهم خورده و می ترسم بازهم برایم آن اتفاقات تکرار شود.

وی در خاتمه تصریح کرد: در تیم ما هرکسی حق و حقوق خود را طلب کند، برای او پاپوش درست کرده، تهدیدش می کنند و ... به جای اینکه پولش را بدهند. برای من هم همین برنامه را دارند و می خواهند با پاپوش درست کردن از حقم بگذرم.

خبرنگاران گروه ورزشی خبرگزاری مهر در تماس با سایر مسئولان باشگاه استقلال اهواز این موضوع را به طور دو طرفه پیگیری خواهند کرد تا دلیل کتک خوردن یک بازیکن ملی پوش مشخص شود.../فرارو

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 16 اسفند 1389  12:15 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها