0

پخش مستندهاي «تب فيفا» و «آشنايي با بزرگترين ستارگان فوتبال جهان»

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

پخش مستندهاي «تب فيفا» و «آشنايي با بزرگترين ستارگان فوتبال جهان»

شبکه مستند در ايام نوروز برنامه‌هاي مستندي را با موضوعات مختلف روي آنتن مي‌فرستد.

 

به گزارش سرويس تلويزيون ايسنا، برنامه‌هاي «جانوران کشتي زمان»، «سرنوشت حيوانات»، «حيات وحش ايران» که مخاطب را با زندگي حيوانات و راز بقا آنها آشنا مي کند، «گياهان وحشي» که انواع گياهان و گونه هاي وحشي را با تصاوير بسيار ديدني روايت مي کند و «مستند ايران» و «جلوه هاي مانا» صنايع دستي استان‌ها و آثار باستاني سرزمين ايران را نشان مي‌دهد در ايام نوروز روي آنتن شبکه مستند مي‌رود.

 

همچنين از اول تا 13 فروردين پخش فيلم‌هاي مستند 4 و 5 با موضوعات ورزشي در زمينه‌هاي مختلف از جمله آشنايي با بزرگترين ستارگان فوتبال جهان، مستند «تب فيفا»، مستندهاي علمي ( سفر به لبه جهان، منظومه شمسي، ستارگان و...) با مهيج‌ترين صحنه‌هاي تلويزيوني جلوي دوربين مستند مي رود.

مستندهاي مهندسي و فناوري با به تصوير کشيدن ساخت پل‌ها، سدها و سکوهاي نفتي و... بخش‌هاي ديگر فيلم‌هاي مستند 4 و 5 را شامل مي‌شوند.

 

مجموعه «ياد ياران» از ديگر برنامه‌هاي ثابت کنداکتور شبکه مستند در اين ايام است که با بخش‌هاي بازديد از خانواده هاي شهدا تحت عنوان نامه‌اي براي پدر، بازديد از مناطق جنگي راهيان نور روي آنتن خواهد رفت.

 

به نقل از روابط عمومي شبکه مستند، «مستند 4» از ساعت 16 و 30 دقيقه به مدت 120 ساعت و مستند 5 از ساعت 20 و 30 دقيقه به مدت 60 دقيقه ويژه نورزوي در شبکه مستند پخش مي شوند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

دوشنبه 16 اسفند 1389  12:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها