0

پربازده ترين صندوق هاي سرمايه گذاري معرفي شدند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

پربازده ترين صندوق هاي سرمايه گذاري معرفي شدند

پربازده ترين صندوق هاي سرمايه گذاري معرفي شدند

 

مديريت نظارت بر نهادهاي مالي سازمان بورس و اوراق بهادار، اسامي پربازده ترين صندوق هاي سرمايه گذاري را اعلام كرد.

 

گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه (سنا)، كارشناس مديريت نظارت بر نهادهاي مالي سازمان بورس گفت : صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري در سهام، دوره يك ماهه منتهي به دهم اسفندماه جاري را در حالي به پايان رساندند كه بيشترين بازده آن‌ها به 07/8 درصد رسيد.

 

'ايمان مقدسيان' با بيان اينكه بازدهي متوسط بازار در تاريخ فوق 80/2 درصد بود، افزود : 8 صندوق سرمايه‌گذاري در سهام توانستند بازدهي بيش از بازار را كسب كنند.

 

وي درباره عملكرد صندوق هاي سرمايه گذاري در سهام با اندازه بزرگ اظهار داشت: صندوق سرمايه‌گذاري ممتاز در ماه پيش بيشترين بازده‌ را به دست آورد.

 

مقدسيان خاطر نشان كرد : در دوره يكساله منتهي به دهم اسفندماه امسال صندوق سرمايه‌گذاري پويا با 71/101 درصد، صندوق سرمايه‌گذاري فارابي با 87/94 درصد و آگاه با 63/91 درصد بيشترين بازدهي را به خود اختصاص دادند.

 

وي با بيان اينكه ارزش صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري تا روز سوم اسفندماه جاري بيش از هفت هزار و 380 ميليارد ريال بود، گفت: حدود سه هزار و 486 ميليارد ريال از اين مبلغ متعلق به صندوق هاي سرمايه گذاري در سهام اختصاص داشت و بيشترين ارزش در بين صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري در اختيار صندوق هاي سرمايه‌گذاري يكم ايرانيان، مهر ايرانيان و ممتاز بود .

 

كارشناس مديريت نظارت بر نهادهاي مالي سازمان بورس افزود: صندوق سرمايه‌گذاري عقيق با ارزشي بيش از 100 ميليارد ريال هفته گذشته فعاليت خود را آغاز كرد كه اين صندوق در بين صندوق هاي سرمايه گذاري در انداز? كوچك ، بيشترين تعداد سرمايه گذاران را به خود اختصاص داده است.

 

وي با بيان اينكه تعداد سرمايه گذاران حقيقي صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري تا روز دهم اسفندماه جاري به 15 هزار و 378 نفر رسيد، اظهار داشت : بيشترين سرمايه‌گذاران در بين صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري با انداز? بزرگ درصندوق سرمايه‌گذاري ممتاز و در بين صندوقهاي با انداز? كوچك در صندوق سرمايه‌گذاري عقيق حضور دارند.... / تحلیل : ایرنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

دوشنبه 16 اسفند 1389  12:08 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها