0

سايتي براي ارائه اطلاعات شهر اصفهان به گردشگران طراحي شود

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

سايتي براي ارائه اطلاعات شهر اصفهان به گردشگران طراحي شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
براي جشن جهاني نوروز؛
سايتي براي ارائه اطلاعات شهر اصفهان به گردشگران طراحي شود

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان گفت: براي جشن جهاني نوروز سايتي براي ارائه اطلاعات شهر اصفهان و آشنايي با اين شهر به گردشگران نوروزي طراحي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، جعفر عسگري ظهر امروز در جلسه جشن جهاني نوروز با اشاره به گذشت 32 سال از انقلاب اسلامي ايران، اظهار داشت: دست‌آورد‌هاي انقلاب بايد در ايام نوروز براي آشنايي گردشگران با انقلاب اسلامي ايران مد‌نظر قرار داده شود.


وي به تدوين كتابچه‌اي با عنوان دست‌آورد‌هاي انقلاب اشاره كرد و بيان داشت: كتابچه‌اي بايد در راستاي دست‌آورد‌هاي انقلاب براي آشنايي گردشگران با انقلاب اسلامي ايران تنظيم شود و بخش‌هاي مهم دست‌آورد‌هاي انقلاب به زبان انگليسي و عربي ترجمه شود.


رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان افزود: بايد در گلستان شهداء، كاخ چهلستون و ميدان امام هفت‌سين‌هاي نماديني را با ابتكارات محلي ايجاد كنيم.


وي به كشور‌هاي پاي‌بند به سنت نوروز اشاره كرد و تصريح كرد: شهر اصفهان به عنوان پايتخت فرهنگ و تمدن بايد از گروه‌هاي فرهنگي، هنري كشور‌هاي پاي‌بند به سنت‌هاي نوروزي در ايام نوروز براي مسافرت به اين شهر دعوت كند.


عسگري اضافه كرد: در شب 12 فروردين به مناسبت روز جمهوري اسلامي ايران بايد در شهر اصفهان نور‌افشاني ايجاد كنيم و اجراي اين نور‌افشاني مخاطبان زيادي را جذب مي‌كند.


وي با اشاره به گلستان شهداء و مناطق ارزشي شهر اصفهان، تاكيد كرد: براي بازگو كردن مكان‌هاي ارزشي شهر اصفهان راويان فتح در نظر گرفته شود كه به توصيف اين مكان‌ها را براي گردشگران بپردازند.


رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان اصفهان گفت: شهرداري بايد در ايام نوروز كارت پستالي را به مناسبت جشن جهاني نوروز براي تمام شهروندان و به ويژه خانواده‌هاي شهداء و ايثار‌گر ارسال كند.


وي با بيان اينكه ورزش‌هاي قديمي و باستاني بايد براي مردم احياء شود، اظهار داشت: اداره كل تربيت بدني استان بايد با برگزاري جشنواره ورزشي در ايام نوروز، ورزش‌هاي قديمي و باستاني را براي مردم احياء كند.


عسگري با اشاره به مكان‌هاي پر‌تردد و پر‌جمعيت شهر اصفهان، بيان داشت: بايد در مكان‌هاي پر‌تردد و پر‌جمعيت شهر اصفهان در صبح و بعد‌از‌ظهر جشن‌هايي براي مخاطبان برگزار شود و اين جشن‌ها بازتاب خوبي در شهر اصفهان دارد.


وي به برگزاري مسابقه فرهنگي در ايام نوروز اشاره كرد و ادامه داد: براي احياي سنت‌هاي ايراني بايد مسابقه فرهنگي در ايام نوروز براي مردم اجرا شود.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 15 اسفند 1389  6:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها