0

حمايت كانون پرورش فكري از پايان‌‌نامه‌هاي با موضوع كودك

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

حمايت كانون پرورش فكري از پايان‌‌نامه‌هاي با موضوع كودك

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير كانون پرورش فكري مازندران خبر داد:
حمايت كانون پرورش فكري از پايان‌‌نامه‌هاي با موضوع كودك

خبرگزاري فارس: مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان از حمايت كانون پرورش فكري از پايان‌‌نامه‌هاي كارشناسي ارشد با موضوع كودك و نوجوانان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، قاسم عزيززاده گرجي بعداز ظهر امروز در مراسم افتتاح هفتمين جشنواره بين‌المللي پويانمايي بيان داشت: كانون پرورش فكري از هنرمندان عرصه كودك و نوجوان حمايت مي‌كند.


وي با بيان اينكه كانون پرورش فكري از تمام مولفان و نويسندگان داستان كودكان و نوجوانان و قصه‌نويسان رضوي بومي حمايت مي‌كند، بيان داشت: كانون پرورش فكري در نظر دارد از تمام پايان نامه‌هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد كه در رابطه با ادبيات كودك و نوجوان است، حمايت كند.


وي درباره جشنواره بين‌المللي پويانمايي كه همزمان با تهران در مازندران نيز برگزار شد، افزود: 730 اثر پويانمايي از ايران و 830 اثر از 67 كشور در اين فستيوال راه يافتند كه در نهايت 135 اثر ايراني و خارجي به مدت پنج روز به رقابت خواهند پرداخت و داوري مي‌شوند.


گرجي با اشاره به اينكه فيلم بلند قلب سيمرغ اثر وحيد نصيريان براي نخستين بار در جشنواره بين‌المللي فيلم فجر به نمايش درآمد، خاطرنشان كرد: اين فيلم در جشنواره پويانمايي نيز حضور دارد.


وي برنامه‌هاي جنبي جشنواره پويا‌نمايي را برگزاري كارگاه تخصصي برشمرد و گفت: جلسه نقد و بررسي برخي از فيلم‌ها در حاشيه جشنواره پويانمايي صورت مي‌گيرد.


مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان مازندران اظهار داشت: برگزاري جشنواره بين‌المللي پويانمايي فرصت مناسبي براي هنرمنداني است كه بتوانند بر تجربيات خود بيفزايند.


وي خاطرنشان كرد: كانون پرورش فكري در نظر دارد محصولات فرهنگي جشنواره را به مخاطبان خود عرضه كند تا كودكان و نوجوانان با مباحث نظري آشنا شوند.


گرجي در پايان با اشاره به اينكه پويانمايي يا انيميشن به عنوان هنري اجتماعي تلقي مي‌شود، گفت: انيميشن در همه جاي دنيا مورد توجه قرار گرفته و خلاقيت انسان را برمي‌انگيزد.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 15 اسفند 1389  6:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها